Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Aktualności / Polska potrzebuje ochrony przed Rosją?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
30-04-2008

 

11-04-2008

 

31-03-2008

 

05-04-2011

 

08-03-2011

 

26-06-2010

 

29-05-2010

 

+ zobacz więcej

Polska potrzebuje ochrony przed Rosją? 

02-02-2008

  Autor: Elżbieta Burda
Radosław Sikorski, szef polskiego MSZ poprosił administrację USA o rozmieszczenie na terenie Polski baz wojskowych NATO. W uzasadnieniu podał, że miałyby one stanowić obronę przed Rosją.

 

 


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę
  Wasze komentarze
 

  Halo Rafal (dyskutant ponizej)

(~stefan, 02-02-2008 21:29)

Opis: Po pierwsze: jezeli juz chcesz pisac w publicznych mediach, to mysle, ze najpierw powinienes zaliczyc szkole podstawowa, w ktorej nauczaja jak pisze sie slowa \"blisko\" i \" odwrot\". A jesli juz w jakis dla mnie niezrozumialy sposob te szkole zaliczyles, to powinienes skorzystac ze slownika ortografii polskiej. Po drugie: inwektywa, ze minister Sikorski jest \"wielkim idiota\" nie ma zadnego poparcia w twoim tekscie. Szanuje odmienne poglady innych ludzi pod warunkiem, ze maja jakies merytoryczne podstawy. Twierdzenie, ze ktos jest idiota bez jakiegokolwiek dowodu na to jest dla mnie tylko chamstwem i obraza osoby, pod ktorej to adresem ta inwektywa jest skierowana. Masz szescie glupku, ze to nie dotyczy naszego milosciwie nam panujacego prezydenta. Bo gdyby to o niego chodzilo, juz bys mial na karku wszystkie sluzby specjalne. Przypomnij sobie tylko, jak zgnojony zostal ten biedny pijaczyna z dworca Centralnego w Wa-wie. Po trzecie: twoja madrosc, ze przyjaciol nalezy szukac blisko. Teza jest wlasciwie prawidlowa, gdyby nie wyjatki. Do tych wyjatkow nalezy moja teza ( mam prawo do wlasnych pogladow): jak tylko daleko siegnac do historii, tak Rosja nigdy nie byla Polsce i Polakom przyjacielem. Przykladow az nadto od sredniowiecza do dzisiaj. Reasumujac: lepszy daleki przyjaciel (jaki by nie byl) niz bliski wrog.


Brak odpowiedzi na ten komentarz
+ powrót + odpowiedz
 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl