Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Wywiady / Izrael chce morskiej blokady Iranu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
10-12-2007

  Izrael nie zmienia zdania w sprawie Iranu

29-10-2007

 

06-09-2010

 

13-06-2010

 

28-03-2010

 

16-10-2009

  Raport ws. Iranu

26-09-2009

 

+ zobacz więcej

Izrael chce morskiej blokady Iranu 

21-05-2008

  Autor: Jakub Noch
Izraelski premier Ehud Olmert, w czasie rozmów z szefową amerykańskiej Izby Reprezentantów i amerykańskiego Kongresu Nancy Pelosi, zaproponował, aby wprowadzić morską blokadę Iranu, mającą zmusić władze w Teheranie do wycofania się z planów rozwoju broni atomowej.

 

 


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę
  Wasze komentarze
 

 

(~..., 22-05-2008 15:19)

Opis:

  A Izrael swoje

(~Nabil Malazi, 22-05-2008 11:45)

Opis: Izraelscy politycy w dalszym ciagu wpadaja w samozachfyt,a teraz juz sadza , iz to juz Izrael rzadzi swiatem bo moze proponowac blokade jednego z nejbardziej zaludnionych krajow swiata no i jeszcze w dodatku ograniczyc dostep jego businessmanow/obywateli do robienia interesow bo Pan Olmert ma taka sobie wizje ?? Czy swiat juz naprawde na glowe upadl..??!!aby takie sobie wybryki tolerowac,, Izrael ma swoje doswiadczenie w tym zakresie wyniesione z calkowitej blokady Strefy Gazy oraz z drugiej wojny swiatowej. Strefa Gazy i Zachodni Brzeg Jurdanu sa niczym innym jak powtorka np z Getta w Warszawie zalozonego przez Niemcow , tym razem zalozyli je sami zydzi, a w nich osadzeni sa dla odmiany prawdziwi Semici / Kanaanyjczycy .Izraelczycy za sprawa poparcia USA stali sie juz tak aroganscy i bezczelni,ze czas chyba juz cos z tym zrobic ??

 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl