Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Aktualności / Amerykańska oferta nieatrakcyjna               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
02-08-2008

 

23-05-2009

  Patrioty dla Polski nieuzbrojone?

12-08-2008

 

07-03-2008

 

02-11-2007

 

17-03-2010

 

28-10-2009

 

+ zobacz więcej

Amerykańska oferta nieatrakcyjna 

04-07-2008

  Autor: Maciej Kawiński
Wczoraj w kancelarii premiera odbyły się wielogodzinne narady szefa rządu z ministrami odpowiedzialnymi za negocjację w sprawie tarczy antyrakietowej. Ponadto, premier Donald Tusk przeprowadził 40-minutową rozmowę z wiceprezydentem USA Dickiem Cheneyem. Amerykańska oferta nie zadowoliła polskiego rządu.

 

 


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę
  Wasze komentarze
 

  Do

(~siegi 47, 05-07-2008 16:01)

Opis: Halo mlody czlowieku, to bardzo pieknie, ze lobujesz na rzecz pana dr. Krynickiego. Niestety nie piszesz kim ten pan jest. Strony internetowej tu, w Niemczech, nie udalo mi sie otworzyc. Piszesz tylko, ze hobby tego pana jest polityka. Jak mi sie wydaje, to hobby jest troche za malo azeby zostac prezydentem sporego kraju. Moim hobby jest np. modelarstwo kolejowe. Z tego powodu nie roszcze sobie pretensji do zostania glownym dyrektorem czy prezesem kolei niemieckich. Idealizm jest rzecza piekna u mlodych ludzi. Tylko, ze bardzo czesto ci mlodzi idealisci po niewielu latach budza sie ze swoich pieknych snow z reka w nocniku. Przed okolo 40 laty sam to przezylem. Prosze mi wierzyc. Idealizm a rzeczywistosc to sa dwa rozne bieguny, ktore sie wzajemnie odpychaja. Pozdrowienia.

 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl