Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Aktualności / Pakt Stabilizacyjny zagrożony               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
09-12-2011

 

09-09-2011

 

05-08-2011

 

08-07-2011

 

07-07-2011

 

19-04-2011

 

06-12-2010

 

+ zobacz więcej

Pakt Stabilizacyjny zagrożony 

03-03-2006

  Autor: Piotr Ogórek
Jarosław Kaczyński na koferencji prasowej we Wrocławiu powiedział że pakt stabilizacyjny jest poważnie zagrożony. Powodem tego są działania i wypowiedzi współsygnatariuszy paktu, Romana Giertycha i Andrzeja Leppera. Kaczyński powiedział wprost: "Pan Giertych zaczyna się ostatnio zachowywać bardzo dziwnie". "Nic nie zyska krytykując rząd", dodał przewodniczący PiS.

 

 

Odniósł się w ten sposób do piątkowej wypowiedzi szefa LPR po spotkaniu z premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem,kiedy to stwierdził że rząd nie realizuje programu Taniego Państwa. Jarosław Kaczyński zaczął w związku z tym znowu straszyć przedterminowymi wyborami. Powiedział że skoro pakt stabilizacyjny jest zagrożony to alternatywą jest rozwiązanie Sejmu i nowe wybory, albo wspólny rząd PO, SLD i Samoobrony,  o ile Platforma byłaby skora do takich rządów. Wtedy mógłby powstać "alternatywny rząd", uznał szef PiS.

Na tej samej Konferencji prasowej, J. Kaczyński odniósł się również do swojej wypowiedzi że w Polsce nie ma wolnych mediów. "Jeśli mówiłem o braku wolności w polskich mediach, to mówiłem, o sytuacji polskiego dziennikarza, w moim przekonaniu w bardzo wielu przypadkach, sytuacji niedobrej, sytuacji, która skłania do różnego rodzaju kompromisów, do pisania nie tego, co się sądzi" - powiedział prezes PiS. Kaczyński stwierdził że ma w głowie pare nazwisk osób które dzwoniły do niego i przepraszały go za pewne sytuacje. Ponieważ jednak te osoby uczestniczyły w tych sytuacjach to Kaczyński nie może podać konkretnych nazwisk. Ogólnie prezes PiS stwierdził że sytuacja dziennikarzy w Polsce w wkiększości redakcjach jest "fatalnie słaba".

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę
  Wasze komentarze
 

  Kaczka Wydziwiaczka [ 1 ]

(~Jan Brzechwa, 03-03-2006 23:09)

Opis:

  Shawa

(~Shawa, 03-03-2006 21:07)

Opis: Taaa...to bylo do przewidzenia, przeciez LPR i Samoobrona nie moze byc potulna jak baranek i trzymac sie za PiS-em, przeciez to normalne ze w dobie sondarzy kazda partia musi sie wyroznic. Samoobrona i LPR nie udzielajac sie i nie krytykujac parti PiS bedzie przejmowac zabierac proletariat(obywateli) na swoja strone. Moim zdanie jest to normalna kolej rzeczy. Jak myslicie dlaczego partie ktore pospisaly aneks( i sa w pakcie) nie przyjmuja odpowiedzialnosci za swoja czyny?

 

(~m24, 03-03-2006 17:56)

Opis:

 

(~Wojciech - student politologii, 03-03-2006 17:35)

Opis:

 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl