Koalicja PO-PSL poprze projekt ustawy medialnej SLD

30-09-2008

Autor: Maciej Kawiński

Koalicja rządząca rozważa poparcie projektu ustawy medialnej autorstwa SLD. PO i PSL zależy na jak najszybszej zmianie władz w mediach publicznych. - Jeśli zmian nie przeprowadzimy do końca roku, to stare rady nadzorcze pochodzące jeszcze z nadania PiS, Samoobrony i LPR wybiorą zarządy na kolejną kadencje. Nie możemy do tego dopuścić – mówi „Rzeczpospolitej” polityk PO.


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP


Copyright by © 2006 by e-polityka.pl - Pierwszy Polski Serwis Polityczny. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.