Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Aktualności / Marszałek zaproponował kompromis               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
Marszałek zaproponował kompromis 

19-02-2009

  Autor: Kamil Świętoń
PO twardo stoi przy stanowisku, że nie chce Antoniego Macierewicza w komisji śledczej ds. Olewnika. Zbigniew Chlebowski zapowiedział, że dopóki PiS nie wycofa jego kandydatury, nie będzie głosowania. Marszałek Bronisław Komorowski wyszedł jednak z kompromisową propozycją dla PiS…

 

 


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę
  Wasze komentarze
 

  Marszalek zaproponowal kompromis

(~Kamil Swieton, 19-02-2009 22:36)

Opis: Dlaczego PO wcy boja sie Maciarewicza bo on za duzo wie i dobral by sie do skory tym POstkomunista.Najlepiej wiec go odunac od sledztwa a pretekst zawsze sie znajdzie.Walesa tez go probowal odsuwac w czasie likwidacji rzadu J.Olszewskiego.Jak dlugo jeszcze ta zakamuflowana zydokomuna bedzie rzadzic??

 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl