Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Aktualności / J. Kaczyński: nie będzie dymisji Marcinkiewicza               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
28-02-2008

 

03-01-2008

 

17-10-2007

 

27-06-2006

 

09-12-2011

 

09-09-2011

 

05-08-2011

 

+ zobacz więcej

J. Kaczyński: nie będzie dymisji Marcinkiewicza 

21-03-2006

  Autor: Piotr Ogórek
Andrzej Lepper mówi że Jarosław Kaczyński powinien stanąć na czele rządu koalicyjnygo. Tymczasem Prezes PiS jasno tłumaczy że premierem pozostanie Kazimierz Marcnkiewicz, niezależnie od tego co się stanie. Jeśli wniosek o samorozwiązanie Sejmu upadnie to nie będzie zmiany premiera.

 

 

Kaczyński mówi że nie ma najmniejszej potrzeby odsuwaniu od sterów rządu człowieka, którego jak najlepiej ocenia społeczeństwo i ścisłe kierownictwo PiS. "Jeśli nie doszłoby do samorozwiązania Sejmu i trzeba by było szukać innych rozwiązań, innego sposobu wsparcia tego rządu, to będzie to z całą pewnością rząd Kazimierza Marcinkiewicza" - mówi Kaczyński.

Wynika z tego że niezależnie jak długo będzie trwała kadencja obecnego Sejmu to premier będzie nadal ten sam. A długość kadencji Sejmu wciąż jest niepewna. PiS co raz głóśniej mówi że wniosek o samorozwiązanie Sejmu będzie złożóny już niedługo. Tymczasem Jarosław Kaczyński atakuje PO za deklaracje nie poparcia wniosku. Według szefa PiS, Platforma w ten sposób stawia swoje interesy ponad interesami Polski. To reakcja na słowa Jana Rokity, który powiedział że żadnych wyborów nie będzie a całą dyskusja PiS na ten temat to "piana wyborcza".  Według Rokity PiS nie umie rządzić i gdy tylko pojawia się debata na temat realnych zmian i reform zaczynają straszyć wyborami. Kaczynski uważa że taki język ze strony PO jest bardzo niedobry, a wszystko to przypomina "walkę na noże".

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę
  Wasze komentarze
 

  niech stanie i powie [ 6 ]

(, 22-03-2006 07:41)

Opis: udowodni opinii publicznej co ten rzad realizuje czyje ustawy.Ztego co obserwuje to nie realizuje nic co pis uchwalilo BO PIS NIE UCHWALIL NIC POZA TYM RZEBY TRZYMAC POLAKOW ZA MORDE.NATOMIAST USTAW GOSPODARCZYCH ZERO WIEC CZYM ONI TA BANDA KRETYNOW NA CZELE Z LECHEM I JARKIEM SIE SZCZYCA,JEDYNIE SWOIM KRETYNSTWEM ZA NASZE PINIADZE DUPY I BODRODKI ZA KRZYWDE POLAKOW IM ROSNA WYRZUCAJA POLAKOW DO PRACY BO TACY KRETYNI POZA HITLEROWSKIMI RUCHAMI NIE POTRAFIA N I C-NIC NIC NIC

 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl