Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Prawo / Artykuły / Prawo jazdy nadal będzie odbierane za alimenty?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
Prawo jazdy nadal będzie odbierane za alimenty? 

23-09-2009

  Autor: Kamil Świętoń
Choć 22 września Trybunał Konstytucyjny orzekł, że prawo jazdy nie może być odbierane przez urzędników osobom uchylającym się od płacenia alimentów, dziś posłowie mówią, że będą pracowali nad tym, by wpisać tę sankcję w kodeks karny.

 

 


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę
  Wasze komentarze
 

  Tak się dzieje, gdy w Sejmie zasiada chłopstwo i plebs a nie inteligencja.

(~pogromca głupoty, 22-08-2012 12:50)

Opis: Jaki debil zamyka gościa lub zabiera prawo jazdy za niepłacenie alimentów? Kieruje się typa na roboty publiczne, którymi może odrobić stratę jaką z tego tytułu ponosi Skarb Państwa a nie na kosz właśnie Skarbu Państwa zamyka się żula w "sanatorium". Jak można ściągnąć alimenty z faceta, któremu zabierze się prawo jazdy gdy on z zawodu jest kierowcą? Głupy tworzą durne Prawo, które nie przynosi dobra, ale wręcz przeciwnie.. szkodzi obywatelom. Z innej beczki: Jak można ściągać alimenty z rodziców pełnoletniego delikwenta, który tychże alimentów nie płaci? Czy to rodzice czy dziadkowie spłodzili synowi dziecko? Dlaczego, skoro Państwo chce być takie opiekuńcze, nie bierze tego obowiązku na siebie? Dlaczego nie potrafi wyegzekwować płacenia lub odrobienia alimentów? Bo rządzący tym Państwem są nieudolni.

  skąd biorą się tacy debile?????

(~komtur, 08-08-2012 20:21)

Opis: SĄD WYKAZAŁ BEZPRAWIE ,ALE CO TAM ZMIENIMY PRAWO.TO TYLKO PORONIONY PARLAMENT W PORONIONYM KRAJU.PAMIĘTAJMY NAZWISKA TYCH NAWIEDZONYCH PRZYGŁUPÓW OD OPON ZIMOWYCH , PALENIA NA ULICY I PRAWA JAZDY PRZY NAJBLIŻSZYCH WYBORACH.

  Darmozjady

(~Bogusław, 19-06-2011 10:42)

Opis: WE proponuje odbierania prawa jazdy osobą stale biorącą jakiekolwiek leki. W radiu dziennikarz żartował że skoro na katar sienny to też straci prawo. Lecz do Polskiego idiotyzmu czas wracać, za jazdę pod wpływem alkoholu zabiera się prawo jazdy i alimenty. Pytanie czy odebrano immunitet poselski za nie płacenie alimentów Dornowi. Często prawo jazdy to egzamin a więc pewnego rodzaju dokument świadczący o wykształceniu szczególnie zawodowe. Na własne oczy przed telewizorami widzieliśmy tzw. prawnika zataczającego się wsiadającego za kierownicę, urzędnika samorządu im też zabiorą dyplomy. Pies jak nie ma co robić to wiadomo co robi. Niech banda darmozjadów zajmie się głodującymi dziećmi, totalnym głodem bezrobociem. A pijaczką trzeba zabierać pojazdy i samorządy powinni je sprzedawać w przetargu otwartym. Tłomaczenie że nie wolno bo to wspólny majątek jest oszołomstwem.

  Prawo jazdy a alimenty

(~jagrudz, 24-09-2009 13:21)

Opis: Prawo jazdy na ogól zabiera się za lamanie przepisów drogowych,pytanie czy alimenty mają coś wspólnego z przepisami drogowymi,np.zabierzcie prawo jazdy kierowcy zawodowemu,takie idiotyzmy to tylko pomysl polskich polityków.

  prawko

(~adam, 23-09-2009 23:10)

Opis: Zastanawia mnie jedno, czy zabranie możliwości zarobku jest fajne. A poza tym czy zamknięcie w więzieniu za alimenty jest podstawą do zabrania prawka. Wydaje mi się, że "gość" siedzi za niepłacenie alimentów ale to nie jest żadną podstawą do zabrania prawa jazdy!!!!

  SPECJALIŚCI !!!

(~woj_lepiej_pamiętający, 23-09-2009 19:47)

Opis: Nasi posłowie to jednak "wysokiej klasy specjaliści" od prawa (raczej LEWA) jak się matołom tłumaczy, że coś jest niekonstytucyjne to oni nic sobie z tego nie robią i dalej ten poroniony pomysł będą wpisywać do kodeksu karnego. Korwin jednak miał rację 90 % tej bandy należy natychmiast aresztować. A po za tym niczyje zdrowie, mienie i życie nie jest bezpieczne gdy obraduje parlament !!

 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl