Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Artykuły - Kraj / Niezwyciężony               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

 



 
..:: Podobne Tematy
Niezwyciężony 

24-02-2010

  Autor: Michał Jezierski
W polskiej polityce są ludzie posiadający dużą dozę determinacji i ambicji, które nie pozwalają im odejść z polityki, mimo kolejnych porażek i przegranych wyborów. Parafrazując słowa jednego z przebojów – nie wiedzą ”kiedy ze sceny zejść niepokonanym”. Jednym z takich polityków jest Janusz Korwin- Mikke. Były lider Unii Polityki Realnej -  partii, która nie odgrywa praktycznie żadnej roli na scenie politycznej, po burzliwym odejściu, założył własną partię: Wolność i Praworządność. Jednak i ta wydaje się być kolejnym projektem byłego posła, który zakończy się fiaskiem.

 

 

Korwin- Mikke bezskutecznie od wielu lat kandyduje zarówno w wyborach samorządowych, parlamentarnych, jak również prezydenckich. Każdy start i każda kolejna kampania, mimo próby przyciągnięcia potencjalnych wyborców i mediów, nie przynosi wymiernego sukcesu wyborczego.
   
Także w najbliższych wyborach prezydenckich Janusz Korwin- Mikke postanowił wziąć udział. Co interesujące, będzie to już czwarta z kolei kampania kandydata. Nieprzerwanie startuje on w wyborach prezydenckich od 1995 roku, kiedy to zdobył najlepszy wynik, oscylujący wokół 3% poparcia. Kolejne wybory nie przynosiły progresji wyniku, wręcz przeciwnie, z każdym następnym startem wyniki były znacznie gorsze. Wybory roku 2000 i roku 2005 to wyniki w granicach 1,5% głosów.
   
Jednak słabe notowania wydają się nie zrażać Janusza Korwina- Mikke i kolejny raz bierze on udział w wyścigu o fotel prezydencki. Czy i tym razem utrzyma się tendencja spadkowa czy może uda się ją przełamać? Przekonamy się za kilka miesięcy.

 

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę
  Wasze komentarze
 

  Korwin

(~radoart, 12-04-2010 12:49)

Opis:

 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl