Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej

05-11-2012

Autor: sofista

Solidarna Polska ma powody do zadowolenia. Ugrupowanie to złożyło w sejmie własny projekt nowelizacji ustawy, który radykalnie ograniczałby prawo kobiet do aborcji. We wcześniejszych latach podobne projekty nie zyskiwały poparcia w Sejmie i były już na wstępie odrzucane. Tak jednak nie stało się tym razem, a projekt Solidarnej Polski w kwestii ustawy antyaborcyjnej po przegłosowaniu w Sejmie, trafi do dalszych prac w komisjach sejmowych.


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP


Copyright by © 2006 by e-polityka.pl - Pierwszy Polski Serwis Polityczny. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.