Barack Obama po raz drugi prezydentem USA

08-11-2012

Autor: sofista

Po emocjonującej kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych, prowadzonej przez republikanina Mitta Romneya oraz demokratę – Baracka Obamę, wiemy już, że ponownie na prezydenta został wybrany dotychczasowy prezydent Stanów Zjednoczonych. Obywatele obdarzyli go wielkim kredytem zaufania pozwalając mu na reelekcję. Czas pokaże, czy spełni on swoje obietnice wyborcze i wyprowadzi Amerykę na prostą. Na okres jego prezydentury przypadł trudny czas kryzysu, a wyborcy widocznie stwierdzili, że Barack Obama poradził sobie z nim bardzo dobrze.


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP


Copyright by © 2006 by e-polityka.pl - Pierwszy Polski Serwis Polityczny. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.