Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Aktualności / Polityka Kraj / PO i PiS niemal na równi               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
01-12-2013

 

28-03-2013

 

14-01-2013

 

29-12-2012

 

09-08-2012

 

02-08-2012

 

15-07-2012

  PO wysoko nad PiS

+ zobacz więcej

PO i PiS niemal na równi 

07-03-2013

  Autor: sofista
Kłopoty wewnętrzne Platformy Obywatelskiej, związane ze sporem pomiędzy Donaldem Tuskiem a Ministrem Finansów Jarosławem Gowinem, negatywnie wpłynęły na jej wyniki sondażowe. Konserwatywna frakcja w partii rządzącej nie dopuściła do przeforsowania Sejmie ustaw o związkach partnerskich, przygotowanych przez posłów Platformy. To poróżniło premiera z Jarosławem Gowinem i pośrednio z Grzegorzem Schetyną.

 

 

Sondaż wyborczy sporządzony przez Millward Brown SMG/KRC dla „Faktów” TVN pokazuje, że PO i Prawo i Sprawiedliwość cieszą się niezmiennie największym poparciem wśród wyborców. Sondaż sporządzono 5 marca na reprezentatywnej grupie.

Jeśli wybory parlamentarne odbyłyby się już teraz, najwięcej, bo 32% głosów wyborców otrzymałaby Platforma Obywatelska, ale tuż za nią jest Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 31%. To już kolejny sondaż publikowany w mediach, który pokazuje szybko topniejącą przewagę PO nad opozycją PiS. Może się wkrótce okazać, że wyborcy PO nie chcą dłużej czekać na realne działania swojej partii i zaczną przychylać się do programów wyborczych pozostałych klubów w Sejmie. Każdy konflikt w PO powoduje, że zyskuje Prawo i Sprawiedliwość.

W sondażu wyborczym opracowanym dla TVN, trzecie miejsce zajął Sojusz Lewicy Demokratycznej z 9% poparciem, czwarte Ruch Palikota z 7% poparciem wyborców, a piąte Polskie Stronnictwo Ludowe, na które chciałoby głosować 6% wyborców. Poza parlamentem, z mniej niż 1% poparciem znalazłyby się Solidarna Polska i Polska Jest Najważniejsza.

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę

Tego artykułu jeszcze nie skomentowano

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl