Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Aktualności / Jarosław Kaczyński: nasz rząd będzie kontynuował reformy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
19-04-2011

 

17-07-2010

 

16-07-2010

 

02-07-2010

 

18-06-2010

 

01-05-2010

 

26-04-2010

 

+ zobacz więcej

Jarosław Kaczyński: nasz rząd będzie kontynuował reformy 

10-07-2006

  Autor: MA
Wielkiej wymiany ministrów w rządzie nie będzie. Mówimy o jednej, może dwóch zmianach - powiedział zarekomendowany na premiera prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Naszego Dziennika". Dodał, że jego rząd będzie rządem kontynuacji.

 

 

Zapytany w jakim czasie chciałby zakończyć konstruowanie rządu i kiedy możemy spodziewać się expose, odpowiedział: W grę wchodzi piątek - choć to mniej prawdopodobne, albo początek przyszłego tygodnia.

Czy Prawo i Sprawiedliwość ma zapewnienia dotychczasowych koalicjantów o podtrzymaniu formuły rządu koalicyjnego? - zapytał "ND". Mamy takie zapewnienia złożone jeszcze przed piątkowymi decyzjami i mam nadzieję, że będą one dotrzymane. Chociaż czasem dochodzą do nas medialne sygnały dość niepokojące, ale uważam, że jednak nie ma powodu do niepokoju -stwierdził prezes PiS i dodał, że umowa koalicyjna jest dobra i w tej chwili nie potrzebuje aneksu - powiedział prezes PiS.

W tej chwili w tym Sejmie można powołać taki rząd jak obecnie, a alternatywą koalicji są wybory - powiedział przyszły premier.

To będzie z całą pewnością rząd kontynuacji. Będę chciał, żeby to wszystko, co zostało podjęte i dzisiaj jest w różnym stopniu zaawansowane, było kontynuowane i doprowadzone do możliwie szybkiego finału. Pewnie częściej będę w kancelarii premiera, ale to nie jest żaden zarzut wobec mojego poprzednika, bo funkcja premiera może być wypełniana na różne sposoby. Ten, który przyjął Kazimierz Marcinkiewicz, był dobry, ale pewnie mój sposób pełnienia tej funkcji będzie nieco inny - mówi Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Naszego Dziennika".

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę

  Dodaj komentarz
 
Autor:
Tytuł:
Treść:

Przepisz kod z obrazka:    
+ powrót
 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl