Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Artykuły - Kraj / Fajerwerki Leppera               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
Fajerwerki Leppera 

01-02-2003

  Autor: Aleksander Wojtala

Andrzej Lepper przejął się trudną sytuacją materialną wielu polskich rodzin i z okazji Nowego Roku zaprezentował wszystkim Polakom pokaz fajerwerków.

 

 

Andrzej strzelał na wszystkie strony różnokolorowymi obelgami i zniewagami, mieszając wszystkie autorytety Państwa z błotem. Całe zdarzenie miało miejsce w Sejmie w trakcie debaty nad informacją rządu o zakończeniu negocjacji z UE. 

Zachwyt wszystkich obserwatorów wzbudził wystrzał z głównej fajerwerkowej armaty Adnrzeja Leppera, po którym salę Sejmową wypełniła następująca sentencja: 

"Pan przywiózł z Kopenhagi millerowskie euro - dla prezydenta Kwaśniewskiego - 50 euro pan mu wręczył. Czy za tyle kazał panu  prezydent sprzedać Polskę i Polaków?" 

Zabrzmiało to głośnie, ale po krótkim wsłuchaniu się w słowa Andrzeja obserwatorzy zaczęli wyławiać bajecznie kolorowe nitki sugestii, jakoby  Premier Miller był Poncjuszem Piłatem lub jakimś innym arcykapłanem, który płaci  Judaszowi Kwaśniewskiemu 50 srebrników euro za życie polskiego narodu. Wszyscy zebrani zachwycili się, a zarazem zadumali nad związłością a jednocześnie eliptycznością pokazu Andrzeja, który tą jedną wypowiedź musiał planować z całych swoim sztabem przez wiele dni. 

Po wystąpieniu Leppera na mównicy pojawił się sam Premier Miller - z jednej strony męczony koszmarami wąglika Janowskiego, a z drugiej  ciągle jeszcze chwiejący się na nogach po centralnym dzwonie od pana Andrzeja. Próbował on ugasić pożar, jaki wzniecił tak potężny wybuch sztucznych ogni w tak małym pomieszczeniu. Niestety, bezskutecznie. 

Tak więc również i ten nowy rok pożegnamy fajerwerkami, jak  za dawnych dobrych lat.


Autor: Adam Zawadzki

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę

Tego artykułu jeszcze nie skomentowano

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl