Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Lepper i Giertych na Jasnej Górze               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Aleksandra Nowak [ 29-03-2009 ]
W "Magazynie 24 godziny" Andrzej Lepper ostro skrytykował rząd. - Teraz jest tak bardzo źle, bo rząd o polską wieś w ogóle nie dba - oświadczył. Dodał też, że najnowszy program Prawa i Sprawiedliwości przygotowany dla wsi nie jest dostosowany do panującej rzeczywistości: - Tam nie ma nic na czas kryzysu - stwierdził.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 15-03-2009 ]
Przedstawiciele Samoobrony będą przekonywać do głosowania na nich do Parlamentu Europejskiego. Całym przedsięwzięciem będzie kierował Andrzej Lepper.
czytaj więcej »
  Ludzie Giertycha w telewizji
[ 25-02-2009 ]
"Mam nadzieję, że kurczy się lista działaczy LPR, którzy nie dostali jeszcze pracy w Telewizji Polskiej" – ironizuje Sławomir Siwek, zawieszony członek zarządu TVP.
czytaj więcej »
  
[ 23-02-2009 ]
Dziś w Piotrkowie Trybunalskim miał się odbyć kolejny proces ws. seksafery w Samoobronie. Został jednak odroczony, bo pojawiły się problemy z konwojem Łyżwińskiego na wokandę.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 02-01-2009 ]
W maju 2006 r. były minister edukacji, Roman Giertych został odznaczony przez Radosława Sikorskiego srebrnym medalem „Za zasługi dla obronności kraju”. Jak ustalił tygodnik "Wprost", odznaczenie zostało przyznane ze sprzeciw odcięciu funduszy przeznaczonych w budżecie na wojsko.
czytaj więcej »
  
[ 29-12-2008 ]
Jak wynika z zeznań ppłk. Arkadiusza Koschalkego, to były poseł Samoobrony Lech Woszczerowicz ostrzegł Andrzeja Leppera przed akcją CBA w związku z aferą gruntową – donosi dzisiejszy „Newsweek”.
czytaj więcej »
  
[ 27-12-2008 ]
„Rzeczpospolita” podaje, że pojawiły się pogłoski mówiące jakoby Roman Giertych spotykał się niedawno z czołowymi politykami PO ws. Telewizji Polskiej. Julia Pitera zaprzecza.
czytaj więcej »
  
[ 20-11-2008 ]
Jak informuje „Rzeczpospolita”, posłowie z komisji śledczej ds. nacisków rozważają możliwość wezwania na przesłuchanie o. Tadeusza Rydzyka i arcybiskupa Sławoja Leszka Głodzia.
czytaj więcej »
  Blokada TVN 24
Tomasz Sawicki [ 29-07-2008 ]

Wersja medialna: 7 lipca widz oglądający TVN 24 mógł spokojnie poczuć się jak za dawnych czasów. Już na kilka godzin przed wydarzeniem zostaliśmy poinformowani przez dziennikarzy w studiu o tym, co niedługo nastąpi. Helikopter w akcji, wozy transmisyjne na skrzyżowaniach, kilkunastu dziennikarzy, jeszcze więcej operatorów kamer wszystko na żywo opatrzone przypomnieniem z najważniejszych momentów z przeszłości. Wejścia na żywo z miejsca zdarzenia, dolny pasek informacyjny rozgrzany do czerwoności.

czytaj więcej »
  Lepper krytkuje Sejm
Karolina Czaja [ 27-07-2008 ]
Andrzej Lepper oświadczył wczoraj: "Kłótnia między rządem a pałacem prezydenckim kompromituje Polskę w oczach świata".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl