Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / LiS i lew czyli słowo o Machiavellim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 01-08-2007 ]
PiS zerwał koalicję - mówili liderzy Samoobrony po nominacji Wojciecha Mojzesowicza, jednego z największych wrogów Leppera, na ministra rolnictwa. PiS chce odciąć Leppera od Samoobrony i dalej rządzić – pisze „Gazeta Wyborcza”.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 31-07-2007 ]
Wicepremier Przemysław Gosiewski poinformował, że, według premiera Jarosława Kaczyńskiego, warunki istnienia koalicji postawione przez LiS są nie do przyjęcia.
czytaj więcej »
  Co z immunitetem Leppera?
(lea) [ 30-07-2007 ]

Jak donosi dziennik.pl, dnia 21 sierpnia posłowie będą głosować nie tylko nad zezwoleniem na aresztowanie Stanisława Łyżwińskiego. Zajmą się też uchyleniem immunitetu Andrzeja Leppera.

czytaj więcej »
  
(lea) [ 30-07-2007 ]

"Może to wynika z mojego młodego wieku, ale dla mnie spotkanie było nudne" - powiedział Radosław Parda z LPR. Ale oprócz faktu, że było nudne, było także trudne i nie przyniosło zamierzonych efektów. 

czytaj więcej »
  
[ 29-07-2007 ]
LPR szuka wyjścia z patowej sytuacji - proponuje, by Zbigniew Ziobro zastąpił Jarosława Kaczyńskiego na stanowisku premiera. „Zbigniew Ziobro cieszy się niekwestionowanym autorytetem w PiS, jest do zaakceptowania przez LiS” - napisał Wierzejski w swoim blogu. Politycy PiS są tą propozycją oburzeni.
czytaj więcej »
  
[ 27-07-2007 ]
Według Jarosława Kaczyńskiego, to czy koalicja przetrwa zależy od samych koalicjantów. PiS ma przygotowaną strategię odzyskiwania elektoratu wiejskiego i inteligenckiego. Wbrew oficjalnym deklaracjom, dymisje ministrów Samoobrony i LPR są już gotowe - donosi "Dziennik".
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 26-07-2007 ]
Swój głos na Platformę Obywatelską oddałoby 34 proc. ankietowanych, Prawo i Sprawiedliwość poparłoby 22 proc. badanych - wynika z sondażu GfK Polonia przeprowadzonego dla "Rzeczpospolitej".
czytaj więcej »
  
[ 25-07-2007 ]
LiS, czyli połączone LPR i Samoobrona w sondażach poparcia co prawda nie odbiera głosów innym partiom, ale wspólnie dostaną więcej mandatów - pokazuje najnowszy sondaż „Gazety Wyborczej”.
czytaj więcej »
  
[ 25-07-2007 ]
Andrzej Lepper zapewnia, że nie ugnie się pod żądaniami PiS i nie odstąpi od powołania komisji śledczej ds. działalności CBA. Nie wykluczył też poparcia dla rządu PO.
czytaj więcej »
  
[ 25-07-2007 ]
Do samorozwiązania Sejmu dojdzie 22 sierpnia, a premier Jarosław Kaczyński ogłosi wcześniejsze, przedterminowe wybory parlamentarne. Miałyby one odbyć się 30 września. Taki wariant działania przyjęło kierownictwo PiS - nieoficjalnie dowiedział się „Nasz Dziennik”.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl