Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / LiS i lew czyli słowo o Machiavellim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Premier o obecnej sytuacji politycznej
Anna Dziedzic [ 24-07-2007 ]
Jarosław Kaczyński zna już stanowisko Prawa i Sprawiedliwości w sprawie koalicji.
czytaj więcej »
  
[ 23-07-2007 ]

Konfliktu ciąg dalszy. Kto tym razem jest odpowiedzialny za wywołanie tej medialno-politycznej burzy, do końca nie wiadomo. Być może to dziennikarze Gazety Wyborczej ze swoją pasją do pisania źle o Lidze Polskich Rodzin i dokładaniu im, kiedy tylko pojawia się do tego okazja? A może wina leży po stronie ścisłego kierownictwa partyjnego, w osobach Romana Giertycha i Wojciecha Wierzejskiego. Ich nadmierna wrażliwość na każde oskarżenie, zwłaszcza gdy ich źródłem jest TEN właśnie dziennik, nie może nie rzucać się w oczy. Wręcz razi jaskrawością sprzecznych poglądów i idei. Często jednak walka pomiędzy zwaśnionymi stronami spełza poza obręb idei i przenosi się na zupełnie inny grunt – tam, gdzie nie liczą się zasady, a efekt, jaki odciśnie w umysłach wyborców.

czytaj więcej »
  
Sonia Ziemba [ 21-07-2007 ]
Decyzja o przyspieszonych wyborach już zapadła-podaje „Dziennik”. Nikt w partii premiera nie wierzy już w to, że Liga i Samoobrona pozostaną w koalicji. Data wyborów ma zależeć od ustaleń PO i PiS.
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 19-07-2007 ]
Jak wynika z sondażu TNS OBOP opublikowanego przez "Dziennik", 28 proc. badanych oddałoby swój głos na Platformę Obywatelską, natomiast 23 proc. poparłoby Prawo i Sprawiedliwość.
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 19-07-2007 ]
"Komisja śledcza ds. działań CBA nie jest wymierzona przeciwko PiS ani CBA" - twierdzi poseł Samoobrony Krzysztof Filipek.
czytaj więcej »
  Sikora kandydatem Samoobrony na ministra
Anna Dziedzic [ 17-07-2007 ]
Mateusz Piskorski rzecznik Samoobrony, poinformował w telewizji TVN24, że Krzysztof Sikora jest kandydatem tej partii na ministra rolnictwa.
czytaj więcej »
  Mega partia Giertycha
Anna Dziedzic [ 17-07-2007 ]
Jak informuje "Wprost" Romanowi Giertychowi marzy się wielka ludowo-narodowa partia.
czytaj więcej »
  
[ 16-07-2007 ]
Działacze Ligi Polskich Rodzin i Samoobrony trzymali długo w napięciu do ogłoszenia swojej decyzji i wreszcie ona zapadła. Partie zostają w koalicji z PiS.
czytaj więcej »
  Czarnecki wyrzucony z Samoobrony
[ 16-07-2007 ]
Ryszard Czarnecki nie jest już politykiem Samoobrony. Ale skarży się, że decyzję podjęto za jego plecami, nie dając mu szansy na wytłumaczenie się. "To był sąd kapturowy" - powiedział w TVN24 Czarnecki.
czytaj więcej »
  
[ 16-07-2007 ]

Zdawać by się mogło, iż działania rządu Jarosława Kaczyńskiego opierają się na nieustannej walce z układem i głęboko zakorzenionymi strukturami mafijnymi Rywinlandu. Afera goni aferę, komisje śledcze pracują nad wyjaśnianiem różnego typu niejasności, a obywatele mają ciągłe poczucie tego, że coś się dzieje i być może zmienia na lepsze. Ciągły ruch, praca wre, choć teraz – na okres wakacji – ta reformatorska lokomotywa zwalnia i łapie oddech. Skąd ten zapał do zmian i budowy nowego lepszego jutra? Być może od pewnego angielskiego filozofa Thomasa Hobbesa, który w XVI wieku dał odpowiedź, czym jest państwo i po co powstaje.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl