Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / LiS i lew czyli słowo o Machiavellim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Koalicja bez PSL
AZ [ 27-04-2006 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe nie wejdzie do koalicji rządowej.  Informację taką podał prezes partii Waldemar Pawlak. Przeciwko wejściu do rządu opowiedziała się zdecydowana większość parlamentarzystów stronnictwa.
czytaj więcej »
  
AZ [ 27-04-2006 ]
Według sekretarza generalnego PO Grzegorza Schetyny, który gościł dziś w radiowych Sygnałach Dnia, Prawo i Sprawiedliwość zapłaci wysoką cenę za koalicję z Samoobroną.  Polityk Platformy uznał, że koalicja ta nie przynosi chwały ugrupowaniu Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
[ 26-04-2006 ]
Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski ocenił , że jeszcze tego dnia możliwe jest osiągnięcie porozumienia w sprawie koalicji, do której - wszystko na to wskazuje - weszłyby trzy partie: PiS, Samoobrona i PSL. Również minister w Kancelarii Premiera Adam Lipiński uważa, że w środę dojdzie do przełomu w rozmowach i zostanie zawarte ogólne porozumienie.
 
czytaj więcej »
  
[ 26-04-2006 ]
Były współpracownik Renaty Beger powiedział przed sądem w Pile, że podrabiał podpisy jej wyborców, bo był to "rozkaz partyjny".
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 26-04-2006 ]
„Rzeczpospolita” pisze o niejasnej przeszłościi kandydata Samoobrony na ministra transportu.
czytaj więcej »
  LPR: degradacja Kowalskiego
[ 25-04-2006 ]
Bogusław Kowalski, wiceprzewodniczący klubu LPR oraz zwolennik koalicji PiS został odsunięty przez swój klub od prowadzenia rozmów z PiS na temat koalicji. Do takich rozmów został powołany zespół pod przewodnictwem Marka Kotlinowskiego.
czytaj więcej »
  Trzeci resort dla Samoobrony
j. uchto [ 25-04-2006 ]
Szef Samoobrony Andrzej Lepper powiedział dziennikarzom, że trzecim resortem - obok rolnictwa i pracy - jaki ma przypaść Samoobronie w koalicyjnym rządzie, będzie ministerstwo gospodarki, środowiska lub budownictwa.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 25-04-2006 ]
W dzisiejszych „Sygnałach Dnia" premier Kazimierz Marcinkiewicz powiedział, że jest mało realne by koalicja powstała w tym tygodniu. Według niego bardziej prawdopodobnym terminem jest początek maja. PiS prowadzi rozmowy koalicyjne z Samoobroną, LPR i PSL
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 24-04-2006 ]
Jak uważa wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Jan Rokita - Zanim powstanie koalicja rządowa z Samoobroną, należy wyjaśnić kwestię ewentualnych powiązań tej partii ze służbami specjalnymi. Polityk PO powiedział w poniedziałek, że „partia, o której lider rządzącej dzisiaj partii mówi, że została założona przez funkcjonariuszy bezpieczeństwa, do momentu wyjaśnienia tej sprawy nie powinna wchodzić do rządu”.
czytaj więcej »
  Lepper grozi
[ 22-04-2006 ]
Andrzej Lepper zapowiedział że jeśli w przyszłym tygodniu koalicja nie zostanie zawiązana, to powinno dojść do samorozwiązania Sejmu i wcześniejszych wyborów. Wniosek o samorozwiązanie powinna złożyć Platforma - mówi szef Samoobrony.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl