Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / LiS i lew czyli słowo o Machiavellim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 22-04-2006 ]
Czy z "rozłamowców" LPR wyłoni się nowa partia? W Lidze Polskich Rodzin powstał Ruch Samorządowy. Skupia on część posłó, senatorów i eurodeputowanych LPR oraz samorządowców.
czytaj więcej »
  
[ 22-04-2006 ]
Jarosław Kaczynski zapowiedział że PiS będzie dąrzyć do otwarcia rynku usług adwokackich, nawet poprzez zmianę konstytucji. To reakcja po tym jak Trybunał Konstytucyjny odrzucił organizowanie państwowych egzaminów adwokackich.
czytaj więcej »
  Ochota na rezerwy
AZ [ 21-04-2006 ]
Odebranie Narodowemu Bankowi Polskiemu nadzoru nad rezerwami walutowymi i przekazanego go sejmowi. To pomysł Romana Giertycha. Lider LPR uważa, że sytuacja, w której rezerwy dają od pół od jednego procenta zysku, jest nietrafioną inwestycją.
czytaj więcej »
  
AZ [ 21-04-2006 ]
Szef ludowców Waldemar Pawlak nie jest pewny wejścia swojej partii do koalicji rządowej. Jak mówi, doniesienia prasowe o chęci Samoobrony i LPR do wykluczenia PSL z koalicji, zniechęcają do współpracy.
czytaj więcej »
  
[ 20-04-2006 ]
Projekt ustawy o rezerwach dewizowych zamierza przedstawić wkrótce Liga Polskich Rodzin (LPR) - poinformował prezes LPR Roman Giertych .
czytaj więcej »
  
AZ/ j. uchto [ 20-04-2006 ]
Rzeczpospolita przeanalizowała sprawozdania finansowe partii politycznych. Wynika z nich, że najbogatsza jest Samoobrona. Ze sprawozdań wynikają też inne ciekawe rzeczy: Lider SLD wpłacał pieniądze Samoobronie, a dyrektor telewizyjnej Jedynki Platformie Obywatelskiej. Jak policzyła Rzeczpospolita, największym majątkiem dysponują Samoobrona, a następnie Platforma Obywatelska.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 20-04-2006 ]
Jak pisze czwartkowa "Gazeta Wyborcza" - w każdym województwie szefowie Samoobrony przygotowali długie listy nazwisk na różne stanowiska w regionach.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 19-04-2006 ]
Termin spotkania prezesów PiS i PSL nie został jeszcze ustalony. Według Waldemara Pawlaka do rozmowy może dojść w środę lub czwartek.
czytaj więcej »
  Jaki resort obejmie Lepper?
[ 18-04-2006 ]
Gdy było już jasne że Lepper wejdzie do rządu, zaczęły się spekulacje jaki resort obejmie. Początkowo mówiono o ministerstwie pracy. Z objęciem konkretnego resortu wiążą się jednka certyfikaty dostępu do informacji tajnych, a Lepper jako skazany prawomocnymi wyrokami nie miałby do nich dostępu.
czytaj więcej »
  
[ 18-04-2006 ]
Według szefa klubu PiS Przemysława Gosiewskiego, rozmowy w sprawie powołania koalicji rządowej mogą zakończyć się jeszcze w tym tygodniu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl