Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / LiS i lew czyli słowo o Machiavellim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
AZ [ 18-04-2006 ]

Kazimierz Marcinkiewicz podkreślił w wywiadzie dla bułgarskiego dziennika "Trud", że jego rząd nie został powołany po to, by trwać z dnia na dzień, tylko by sprawnie realizować swoją funkcję. Premier powiedział gazecie, że prowadzone są wszystkie mozliwe działania, aby zbudować stabilną większość rzadzącą.

czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 15-04-2006 ]
Program przyszłej koalicji jest blizniaczo podobny do programu PiS. Najwyraźniej Samoobrona zrezygnowała z kontrowersyjnych zapisów w zamian za tekę wicepremiera dla Andzeja Leppera i posady ministerialne.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 15-04-2006 ]
Jeśli Andrzej Lepper zostanie wicepremierem, to może nie być wpuszczany na niektóre posiedzenia rządu. Przyczyną takiego stanu mogą być jego wyroki sądowe.
czytaj więcej »
  
[ 13-04-2006 ]
Tekst koalicyjnej umowy programowej został już uzgodniony. Zaakceptowali go Jarosław Kaczynski i Andrzej Lepper. W tekście deklaracji jest napisane że została ona zawarta pomiędzy PiS i Samoobroną, ale jest zostawione puste miejsce na trzeciego współkoalicjanta.
czytaj więcej »
  Lepper przeprasza
[ 13-04-2006 ]
We wtorek Andrzej Lepper był gościem Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego w programie Teraz My. Dzień później powiedział: "ja i tak jestem cierpliwy, wytrzymałem tam wczoraj i Morozowski nie dostał w papę za to, co zrobił". TVN zarządało przeprosin.
czytaj więcej »
  Ubecka prowokacja
AZ [ 13-04-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość nie musi rządzić z Lepperem. W przypadku starannych rządów może liczyć na poparcie Platformy Obywatelskiej – taką deklarację złożył Donald Tusk. Lider PO przypomniał, że jeszcze dwa lata temu Lech Kaczyński uważał Samoobronę za prowokację dawnej bezpieki.
czytaj więcej »
  Dziwne polskie sojusze
AZ [ 13-04-2006 ]
Financial Times pisze o powstającej w Polsce koalicji rządowej. Gazeta komentują prawdopodobne odejście z rządu Stefana Mellera uznaje, że politycy zawierają czasami tak dziwne sojusze, że ich partnerzy zmuszeni są odejść.
czytaj więcej »
  TVN: Lepper przeprosi dziennikarzy stacji
[ 12-04-2006 ]
Telewizja TVN wezwała lidera Samoobrony Andrzeja Leppera do przeproszenia dziennikarzy tej stacji. TVN wyraziła też nadzieję, że polityk porzuci język przemocy. W wydanym w środę oświadczeniu telewizja TVN wyraziła zdumienie wobec ataku Leppera pod adresem programu "Teraz My".
czytaj więcej »
  
[ 12-04-2006 ]

Wiceszef LPR Wojciech Wierzejski jest spokojny o przyszłość partii. Według niego w Lidze nie ma miejsca dla ludzi słabych charakterów, którzy idą na "lep propagandy pisowskiej".

czytaj więcej »
  Ultimatum Leppera
Andrzej Rejnson [ 12-04-2006 ]
Andrzej Lepper zapowiedział na antenie polskiego radia, że Samoobrona nie wejdzie do rządu jeżeli nie zostanie on wicepremierem.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl