Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / LiS i lew czyli słowo o Machiavellim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 11-04-2006 ]
We wtorek w Białymstoku odbyła się koferencja prasowa PiS na której Jarosław Kaczyński mówił o tym kiedy zostanie podpisana umowa koalicyjna i czy Kazimierz Marcinkiewicz nadal będzie premierem. "W tej chwili toczą się rozmowy. Premier Kazimierz Marcinkiewicz popiera to przedsięwzięcie", powiedział szef PiS.
czytaj więcej »
  Samoobrona chce ministra rolnictwa dla Leppera
Gracjan Szczombrowski [ 11-04-2006 ]
Samoobrona będzie domagać się stanowiska ministra rolnictwa dla Andrzeja Leppera. Jedocześnie szef Samooobrony miałby zostać wicepremierem.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 10-04-2006 ]
Poza Sejmem trwają wstępne rozmowy przedstawicieli PiS i Samoobrony nt. utworzenia koalicji rządowej.
W rozmowach uczestniczą przewodniczący klubu parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość Przemysław Gosiewski i wiceprzewodniczący Marek Kuchciński, którego - mimo wcześniejszych zapowiedzi - zabrakło o godz. 13:00 na konferencji prasowej w Sejmie dotyczącej wzrostu cen produktów spożywczych w okresie przedświątecznym.
czytaj więcej »
  Premier stawia warunki
AZ [ 10-04-2006 ]
W wywiadzie udzielonym Newsweekowi, premier Kazimierz Marcinkiewicz powiedział, że każdy, kto chce wejść z koalicję rządową, musi zaakceptować reformę finansów, przygotowywaną przez Zytę Gilowską. Marcinkiewicz uznał, że koalicja z PO jest nieosiągalna, a z Samoobroną kontrowersyjna, ale jedyna możliwa.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 09-04-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz oświadczył,  że PiS nie ma obecnie innej możliwości niż zawarcie koalicji z Samoobroną i PSL lub LPR. Szef rządu chce, aby rozmowy koalicyjne szybko się rozpoczęły.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 09-04-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość podejmie rozmowy na temat koalicji z innymi ugrupowaniami. Rada Polityczna PiS upoważniła Jarosława Kaczyńskiego do prowadzenia takich rozmów.
czytaj więcej »
  Obrady Rady Politycznej PiS
Gracjan Szczombrowski [ 08-04-2006 ]
Rada Polityczne PiS omówi dziś sytuację powstałą po odrzuceniu wniosku o samorozwiązaniu Sejmu. Posiedzenie będzie zamknięte dla dziennikarzy a po jego zakończeniu odbędzie się konferencja prasowa.
czytaj więcej »
  Sto dni prezydenta
Krzysztof Buczek [ 07-04-2006 ]

Kilka dni temu minęło sto dni prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Najwyższa pora na próbę podsumowania, chociaż wiadomo, że jest jeszcze zbyt wcześnie, żeby cokolwiek można było przesądzić na pewno w sprawie charakteru kadencji naszego nowego prezydenta. Można się jednak pokusić o komentarz do działań już przez Lecha Kaczyńskiego podjętych, co umożliwia z pewną dozą prawdopodobieństwa wyobrażenie sobie, jak upłynie reszta jego kadencji.

czytaj więcej »
  
[ 06-04-2006 ]

Zdaniem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego Platforma Obywatelska ma trzy wyjścia: poprzeć samorozwiązanie Sejmu, zaproponować pisemnie koalicję z PiS lub przejść do opozycji.

czytaj więcej »
  
[ 05-04-2006 ]
Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że jest otwarty na konkretną propozycję PO dotyczącą koalicji rządowej. Zastrzegł, że nie mogłaby to być jednak propozycja prowadzenia kolejnych ciągnących się w nieskończoność rozmów, tylko męska rozmowa w sprawie stworzenia koalicji rządowej z PiS.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl