Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / „Atmosfera agresji może rodzić jedynie destrukcję”               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 31-03-2009 ]
Przyszedł czas na prześwietlenie wydatków urzędników z ekipy Donalda Tuska przez minister Piterę. Tego typu raport dotyczący urzędników z rządu Prawa i Sprawiedliwości wzbudził wiele kontrowersji i ujawnił, że część urzędników wydawała pieniądze na cele prywatne.
czytaj więcej »
  
[ 16-03-2009 ]
Minister ds. walki z korupcją Julia Pitera poinformowała, że senator PO Tomasz Misiak jeszcze w tym tygodniu złoży rezygnację z członkostwa w radzie nadzorczej firmy, której jest współwłaścicielem.
czytaj więcej »
  Raport Pitery w "aferze Pawlaka"
Monika Chojnacka [ 14-03-2009 ]
Jak pisze „GW”, pełnomocnik rządu do walki z korupcją Julia Pitera sprawdzi powiązania towarzysko-biznesowe wicepremiera Waldemara Pawlaka. Za dwa tygodnie raport ma trafić do premiera, który jeszcze nie zabrał głosu w tej sprawie.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staszewska [ 25-02-2009 ]
Julia Pitera, jedna z największych zwolenniczek cięć finansowych w policji, korzysta z tajnej ochrony. Prawie przez całą dobę jeździ za nią nieoznakowany samochód – podaje „Dziennik”.
czytaj więcej »
  
[ 21-02-2009 ]
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie orzekł, by 10 tysięcy złotych grzywny zapłacił premier Donald Tusk za to, że nie wykonał wyroku sądu w sprawie udostępnienia raportu Julii Pitery o działalności CBA.
czytaj więcej »
  
[ 19-02-2009 ]
Zdaniem posłów PiS, Zbigniewa Wassermanna i Jarosława Zielińskiego, minister ds. przeciwdziałania korupcji Julia Pitera mogła popełnić przestępstwo publikując negatywny raport na temat CBA.
czytaj więcej »
  
[ 22-01-2009 ]
W wywiadzie dla TVP Info były minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski stwierdził, że „Julia Pitera nie może być ministrem sprawiedliwości, bo nie ma prawniczego wykształcenia”. To właśnie m.in. o jej kandydaturze na stanowisko po Ćwiąkalskim pojawiły się spekulacje.
czytaj więcej »
  
[ 12-01-2009 ]
Jednym z priorytetów Donalda Tuska jest walka z korupcją. Ale jak się okazuje, nie zyskał on uznania organizacji pozarządowych zajmujących się jej zwalczaniem. „Rząd nie ma wizji walki z korupcją” - twierdzi Antykorupcyjna Koalicja Organizacji Pozarządowych. Krytykuje także postawę i działalność Julii Pitery.
czytaj więcej »
  
[ 08-01-2009 ]
W związku z nieobecnością Julii Pitery na Sejmowej Komisji do spraw Służb Specjalnych, komisja nie zajmie się dzisiaj jej raportem dotyczącym działalności CBA. Zdaniem szefa speckomisji, nieobecność Pitery jest celowa.
czytaj więcej »
  Pitera sprawdzi stanowiska w MON
[ 07-01-2009 ]
Julia Pitera, rządowa minister odpowiedzialna za walkę z korupcją, dostała od szefa MON Bogdana Klicha dokumentację dotyczącą obsady ponad 100 stanowisk w jednostkach podległych lub nadzorowanych przez resort obrony. Ma ona sprawdzić prawdziwość medialnych doniesień, że osoby związane z PO dostają posady w resorcie Klicha.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl