Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / „Atmosfera agresji może rodzić jedynie destrukcję”               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Aleksandra Nowak [ 28-12-2008 ]
W TVN24 Julia Pitera zaprzeczyła plotkom o tym, że PO chce dogada się z LPR, aby z Telewizji Publicznej usunąć ludzi z PiS-u. Pitera dementuje pogłoski, jakoby z liderem LPR rozmawiał wysoko postawiony polityk Platformy. Zarzeka się przy tym, że ani Zbigniew Chlebowski, ani Sławomir Nowak na pewno nie spotkali się z Romanem Giertychem.
czytaj więcej »
  
Paulina Klejnowska [ 24-11-2008 ]
Julia Pitera, pełnomocnik rządu ds. walki z korupcją twierdzi, że jej raport o działalności CBA może zostać ujawniony, ale tylko częściowo.
czytaj więcej »
  
[ 25-10-2008 ]
Posłanka PO Julia Pitera przekazała do wydziału kontroli skarbowej część dokumentów, które pogrążyły PZPN i spowodowały, że Urząd Skarbowy chce zablokować związkowe konta.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 10-10-2008 ]
Konstanty Miodowicz, poseł PO i członek komisji do spraw służb specjalnych, twierdzi, że nie ma najmniejszego powodu, by ujawnić treść raportu Julii Pitery dotyczącego pracy CBA. Porównał je do roboczych notatek.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 29-09-2008 ]
Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Arkadiusz Mularczyk zapowiedział złożenie wniosku o przesłuchanie Julii Pitery.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 19-09-2008 ]
Eugeniusz Kłopotek zwrócił się do marszałka Sejmu o dokonanie wykładni przepisów dotyczących interwencji poselskich oraz obowiązku prowadzenia ich rejestru.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 17-09-2008 ]
Komentatorzy polityczni wietrzą zwrot w konflikcie Kłopotek-Pitera, który kazał zastanawiać się nad trwałością koalicji PO-PSL. We wtorek poseł Kłopotek wysłał do minister Julii Pitery list, w którym przeprosił za niewybredne słowa jakie kierował pod jej adresem.
czytaj więcej »
  
[ 15-09-2008 ]
Eugeniusz Kłopotek żąda publicznych przeprosin od Julii Pitery. Poseł PSL uważa, że skłamała ona mówiąc, iż działał on w interesie biznesmena, który starał się o zezwolenie na budowę dojazdu do planowanej trasy ekspresowej S-5.
czytaj więcej »
  Gowin broni koalicji
[ 15-09-2008 ]
W „Sygnałach dniach” Jarosław Gowin wyraził opinię, że koalicja nie jest zagrożona. Polityk PO stwierdził w Pierwszym Programie Polskiego Radia, że spór pomiędzy Julią Piterą a Eugeniuszem Kłopotkiem należy szybko wyjaśnić, jednak nie zagraża on współpracy pomiędzy PO a PSL.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 14-09-2008 ]
W czasie jednego z programów TVN24 doszło do ostrej wymiany zdań między między Eugeniuszem Kłopotkiem z PSL a minister ds. korupcji Julią Piterą. W piątek minister zarzuciła Kłopotkowi występowanie w interesie prawnym jednego przedsiębiorcy, na co w sobotę odpowiedział on jej słowami stwierdzającymi, że tą wypowiedzią popełniła ona "samobójstwo polityczne".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl