Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / „Atmosfera agresji może rodzić jedynie destrukcję”               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 08-09-2008 ]
W Kontrwywiadzie RMF FM Julia Pitera stwierdziła, że nie jest zwolenniczką organizowania przez prezydenta balu z okazji dziewięćdziesiątej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polaków.
czytaj więcej »
  
[ 19-07-2008 ]
Prawo i Sprawiedliwość chce ukarać kilku posłów PO, w tym marszałków. Chodzi o wypowiedzi członków Platformy, które mocno nie spodobały się politykom PiS.
czytaj więcej »
  Ile kosztuje Julia Pitera?
[ 06-06-2008 ]
Posłowie PiS wyliczyli koszty działalności Julii Pitery. Według nich pensja, utrzymanie sekretariatu, służbowy samochód i komórka to wydatek 144 tys. zł. Twierdzą, że to nie wszystko i do premiera wysyłają list z pytaniem ile "Polacy płacą za bezproduktywną pracę minister Pitery"?
czytaj więcej »
  Gosiewski: Ten raport to kompromitacja Pitery
[ 04-06-2008 ]

Szef klubu parlamentarnego PiS Przemysław Gosiewski wyraził się bardzo negatywnie na temat opublikowanego dzisiaj raportu Julii Pitery. Według Gosiewskiego dokument dotyczący wykorzystania służbowych kart kredytowych w organach administracji rządowej w latach 2006-2007 jest "żenujący" i "śmieszny".

czytaj więcej »
  
[ 04-06-2008 ]
Julia Pitera opublikowała zapowiadany raport dotyczący wydatków ministrów z rządu PiS, którzy posługiwali się służbowymi kartami kredytowymi.
czytaj więcej »
  
[ 03-06-2008 ]
Pełnomocnik rządu do walki z korupcją Julia Pitera nie opublikuje raportu, który miał rzekomo ujawnić rozrzutność ministrów z rządu PiS oraz zakres korzystania ze służbowych kart polityków PO. Powód? Odechciało jej się.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 30-05-2008 ]
Minister ds. walki z korupcją postanowiła zawiadomić prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez kierownictwo TVP.
czytaj więcej »
  
[ 26-05-2008 ]
Pełnomocnik rządu ds. zwalczania korupcji Julia Pitera w „Sygnałach Dnia” stwierdziła, że za przestępstwa korupcyjne powinna być nie kara więzienia, a konfiskaty mienia.
czytaj więcej »
  
[ 12-05-2008 ]
Szczegóły z życia Donalda Tuska są dziś szeroko komentowane przez polityków. W wywiadzie dla „Naszego Dziennika” Przemysław Gosiewski stwierdził, że „premier Tusk przyznał się do palenia marihuany, bo wiedza o jego przeszłości coraz bardziej dociera do opinii publicznej”. „Stara się zneutralizować negatywny wydźwięk przez ujawnienie tego jako pierwszy” – dodał.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 16-04-2008 ]
Przemysław Gosiewski, szef klubu parlamentarnego PiS domaga się udostępnienia raportu o CBA, opracowanego przez pełnomocnika rządu ds walki z korupcją Julię Piterę.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl