Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / „Atmosfera agresji może rodzić jedynie destrukcję”               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Karol Schwann [ 15-02-2008 ]
Odpowiedź na to pytanie poznamy już niedługo – dzisiaj rozpoczął się proces jaki Julii Piterze wytoczył szef CBA Mariusz Kamiński.
czytaj więcej »
  
[ 09-02-2008 ]
W programie "Ranni politycy" w Radiu TOK FM Julia Pitera powiedziała, że  Zbigniew Ziobro robił notatki na wczorajszym tajnym posiedzeniu Sejmu. - Można robić notatki, ale nie wolno ich wynieść - skomentował sprawę marszałek Bronisław Komorowski.
czytaj więcej »
  
[ 04-02-2008 ]
W sobotę "GW" ujawniła, że konkursy na stanowiska w warszawskim ratuszu systematycznie wygrywają ludzie z PO. Dziś wiemy, że PiS zwróci się do Najwyższej Izby Kontroli oraz pełnomocnika rządu ds. walki z korupcją Julii Pitery o zbadanie naboru w urzędzie prezydenta Warszawy.
czytaj więcej »
  
[ 28-01-2008 ]
Pełnomocnik rządu ws. przeciwdziałania korupcji Julia Pitera uważa, że CBA powinno mieć prawo zgłaszania inicjatywy legislacyjnej. Jej zdaniem stosowanie przez tę instytucję prowokacji trzeba natomiast prawnie uregulować.
czytaj więcej »
  Kto pracuje w CBA?
Nina Szczutowska [ 12-01-2008 ]
Pełnomocnik rządu ds. walki z korupcją Julia Pitera, która już na początku swojego urzędu wzięła pod lupę CBA, twierdzi iż zatrudnieni tam ludzie są "wątpliwego pokroju".
czytaj więcej »
  
[ 07-01-2008 ]
W rozmowie z dziennikarzem RMF Julia Pitera przyznała, ze wyniki monitoringu wydatków z kart kredytowych ministerstw są bulwersujące. Nie chce jednak na razie podać raportu do wiadomości publicznej. Pragnie, aby przedstawione sprawozdanie było całościowe.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 04-01-2008 ]
Jak podaje dziennik "Polska", minister w kancelarii premiera - Julia Pitera nie znalazła odpowiednio mocnych argumentów, by odwołać szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego - Mariusza Kamińskiego ze stanowiska.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 03-01-2008 ]
Z sondażu przeprowadzonego przez SMG/KRC na zlecenie „Dziennika” wynika, że wicepremier i prezes PSL - Waldemar Pawlak będzie, zdaniem 28,1 proc. polskich respondentów, tym politykiem, który oprócz premiera i prezydenta odegra dużą rolę w 2008 r.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 21-12-2007 ]
Donald Tusk stwierdził, iż Julia Pitera byłaby doskonałym szefem Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Jak do tych słów odnosi się sama zainteresowana?
czytaj więcej »
  Pitera idealnym szefem CBA
[ 21-12-2007 ]
Premier Donald Tusk wskazał osobę, która powinna zostać nowym szefem Centralnego Biura Antykorupcyjnego: "To Julia Pitera" - mówi Donald Tusk w wywiadzie dla "Super Expressu". Jak tłumaczy, Pitera "alergicznie reaguje na korupcję".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl