Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / „Za zawiedzione nadzieje sprzed dwóch lat płacimy wzrostem niechęci do polityki”               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Nowela abonamentowa w Senacie
[ 04-06-2008 ]
Senatorowie debatują nad nowelizacją ustawy abonamentowej, która poszerza krąg uprawnionych do zwolnienia z tej opłaty. O odrzucenie ustawy apeluje senacka komisja kultury.
czytaj więcej »
  
[ 15-05-2008 ]
Wczoraj zamknięto listę chętnych do kandydowania na senatora z Podkarpacia. Wśród znanych twarzy znaleźli się na niej m.in. Marek Jurek, Mirosław Orzechowski, Krzysztof Rutkowski i Andrzej Lepper.
czytaj więcej »
  
[ 14-05-2008 ]
Dzisiaj rozpoczęło się dwudniowe posiedzenie Senatu, podczas którego politycy wysłuchają m.in. informacji Trybunału Konstytucyjnego o problemach wynikających z jego orzecznictwa w zeszłym roku.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 14-05-2008 ]
Zakończono rejestrację kandydatów startujących w uzupełniających wyborach do Senatu w okręgu krośnieńskim. O jeden mandat senatorski będzie ubiegało się tam aż trzynastu kandydatów.
czytaj więcej »
  
[ 12-05-2008 ]
Włoski dziennikarz Marco Travaglio oskarżył nowego przewodniczącego Senatu Renato Schifaniego o kontakty z mafią. Wszystko działo się na antenie publicznej stacji telewizyjnej RAI.
czytaj więcej »
  
[ 21-03-2008 ]
W wieku 44 lat zmarł senator PiS Andrzej Mazurkiewicz. Informację o tym podano na internetowej stronie Prawa i Sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-03-2008 ]
Dziś rozpoczyna się dwudniowe posiedzenie Senatu. W jego trakcie senatorowie będą pracować nad ustawami przyjętymi w ubiegłym tygodniu przez Sejm, w tym m.in. nad ustawą o służbie celnej.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 12-12-2007 ]
PO i PSL pracują nad powołaniem nadzwyczajnej komisji sejmowej „Przyjazne Państwo”. Komisja ta – pracująca w Sejmie i Senacie - miałaby za zadanie zmniejszanie biurokracji i likwidację niepotrzebnych przepisów.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 21-11-2007 ]
Być może spełnią się marzenia senatora Zbigniewa Romaszewskiego (PiS) o awansie. Jego ponowna kandydatura na stanowisko wicemarszałka Senatu ma szanse na poparcie ze strony PO.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 11-11-2007 ]
Jan Ołdakowski, poseł PiS, a zarazem dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego - któremu grozi odebranie mandatu poselskiego w przypadku, gdy nie zrezygnuje z szefowania muzeum – zdecydował się na oddanie swojej sprawy pod ocenę Rzecznika Praw Obywatelskich.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl