Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / „Za zawiedzione nadzieje sprzed dwóch lat płacimy wzrostem niechęci do polityki”               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Waszyngton: wybory parlamentarne w USA
[ 07-11-2006 ]
Amerykanie głosują dziś ( początek o 12.00 naszego czasu) w wyborach parlamentarnych. Sondaże wskazują na to, że rządzący w USA od dwunastu lat Republikanie stracą kontrolę nad Izbą Reprezentantów. Zacięta walka toczy się o Senat.
czytaj więcej »
  
[ 01-09-2006 ]
Gośc "Salonu Politycznego Trójki" marszałek Senatu Bogdan Borusewicz określił głupią i skandaliczną propozycję LPR, by sprawdzić, czy Jackowi Kuroniowi nie należy odebrać Orderu Orła Białego po ujawnieniu informacji, że legendarny przywódca opozycji antykomunistycznej mógł rozmawiać z przedstawicielami peerelowskich służb bezpieczeństwa.
czytaj więcej »
  
[ 25-08-2006 ]
Jak wynika z wyliczeń Platformy, suma wydatków tego rządu jest ogromna. Mając na uwadze deklaracje wyborcze PiS-u, miały one spadać. Tymczasem rośnie liczba urzędników, rządowych samochodów i telefonów komórkowych.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2006 ]
Senat upomina się o zniesienie przez Rosję embarga na import polskich towarów rolnych. Jeszcze dziś senatorowie zajmą się projektem uchwały w sprawie jednostronnego zablokowania przez Rosjan wwozu polskich artykułow rolnych na teren Federacji Rosyjskiej.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 08-06-2006 ]
Senat przyjął ustawę o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. Przyjęto prawie 20 poprawek do ustawy. Za przyjęciem całości ustawy wraz z poprawkami głosowało 61 senatorów, 7 było przeciwnych, 21 wstrzymało się od głosu. Biuro ma zatrudniać około 500 osób. Budżet CBA na 2006 rok ma wynieść 70 mln zł.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5   

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl