Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / PSL: największe poparcie na wsi               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
AZ [ 01-04-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński, który przyleciał w sobotę z kilkugodzinną wizytą do Lwowa powiedział dziennikarzom, że nie da się jasno powiedzieć, czy wybory parlamentarne będą mogły odbyć się w maju. Uznał, iż zależy to od Platformy Obywatelskiej.
czytaj więcej »
  PO poprze majowe wybory?
Gracjan Szczombrowski [ 01-04-2006 ]
Ugrupowanie Donalda Tuska będzie głosować za przyspieszonymi wyborami - donosi Trybuna, powołując sie na informacje uzyskane od polityka z otoczenia szefa Platformy. Partia ta zgodzi sie na wcześniejsze wybory, bo jest pewna sukcesu.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 01-04-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość szuka wyjścia z obecnej sytuacji politycznej, jaka powstała po złożeniu wniosku o samorozwiązanie sejmu i informacjach dotyczących nadużyć finansowych w Samoobronie - informuje Gazeta Wyborcza. Informacje te utrudniają  PiS stworzenie koalicji z partią Leppera, gdyż obawiają się oni,  że po wejściu do rządu tej partii mogłyby wyjść na światło dzienne kolejne afery z udziałem polityków tego ugrupowania.
czytaj więcej »
  
[ 30-03-2006 ]
Minister koordynator służb specjalnych Zbigniew Wassermann powiedział, że nieuprawnione jest twierdzenie, iż za przeciekiem do mediów informacji dotyczących nielegalnego finansowania Samoobrony mogła stać nadzorowana przez niego Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 30-03-2006 ]
Jak  podaje "Gazeta Wyborcza", eksperci twierdzą, że projekt narusza prawo unijne. Mamy swoje analizy - odpowiada Samoobrona.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 30-03-2006 ]

Dzisiejsza Gazeta Wyborcza pisze, że prokuratura ma nagrania rozmów posła Samoobrony z lata ubiegłego roku, w których namawia biznesmenów, by dali pieniądze na partię i informuje posłów Grzesika i Filipka, że wiezie im kasę.

czytaj więcej »
  
[ 29-03-2006 ]
PiS złoży dwa projekty ustaw zmieniających system służby cywilnej w Polsce. Zakładają one m.in. wyłączenie ze służby cywilnej wyższych stanowisk w administracji państwowej, a także likwidację stanowiska szefa Urzędu Służby Cywilnej, którego obowiązki ma przejąć sam premier. Ten ostatni zapis budzi duże kontrowersje.
czytaj więcej »
  
AZ [ 29-03-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński powiedział w Sygnałach Dnia, że nie zgadza się na przeprowadzenie wyborów parlamentarnych jesienią oraz na zmianę ordynacji z proporcjonalnej na większościową.
czytaj więcej »
  
AZ [ 29-03-2006 ]
Anna Sobecka, do niedawna kandydatka LPR na urząd Rzecznika Praw Dziecka, powiedziała na zwołanej przez siebie konferencji prasowej, że jej partia nie powinna tak ostro krytykować PiSu. Politykę kierownictwa LPR uznała za destrukcyjną, nastawioną jedynie na realizację własnego widzimisię.
czytaj więcej »
  Nowa partia
[ 28-03-2006 ]
Trzej eurodeputowani - Zbigniew Kuźmiuk, Janusz Wojciechowski i Zdzisław Podkański, założyli Polskie Stronnictwo Ludowe "Piast". Partia została zarejestrowana przez Sąd Okręgowy w Warszawie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl