Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Sondaż uliczny - PiS prowadzi               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
AZ [ 04-03-2006 ]
Jak powiedział marszałek Sejmu Marek Jurek, tak długo, jak są wprowadzane ustawy przewidziane paktem stabilizacyjnym, tak długo pakt ten warty jest realizowania. W ten sposób polityk PiS odniósł się do wizji wcześniejszych wyborów.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 04-03-2006 ]

„Rzeczpospolita” sugeruje, że liderzy PiS są znudzeni postawą LPR i Samoobrony. Zapowiadają, że złożą wniosek o samorozwiązanie Sejmu. PO uważa, że jest to kolejny blef.

czytaj więcej »
  Arogancja w stylu SLD
AZ [ 03-03-2006 ]
Wojciech Wierzejski (LPR) oskarża ministrów rządu Kazimierza Marcinkiewicz o aroganckie zachowanie i styl rządzenia przypominający SLD. Polityk LPR zarzuca również PiSowi zarzucenie programu taniego państwa oraz niewspomaganie biednych rodzin.
czytaj więcej »
  
[ 02-03-2006 ]
Umowa stabilizacyjna jest zagrożona - oświadczył na konferencji prasowej szef Samoobrony Andrzej Lepper. Zarzucił Jarosławowi Kaczyńskiemu – „ Nie jestem panienką, która umawia się na randkę z prezesem” - oświadczył Lepper.
czytaj więcej »
  
[ 02-03-2006 ]
Lider LPR Roman Giertych uważa, że rząd Prawa i Sprawiedliwości zaczyna się upodabniać do rządu AWS. Zapowiedział, że jego partia będzie coraz bardzie krytykować gabinet Kazimierza Marcinkiewicza.
czytaj więcej »
  
[ 02-03-2006 ]

Rząd zaproponował właśnie związkom zawodowym i pracodawcom negocjacje nad paktem społecznym . Prawdopodobnie chodzi o szerokie porozumienie rządu, związków zawodowych i organizacji pracodawców określające kluczowe kierunki rozwoju państwa i gospodarki.

czytaj więcej »
  
AZ [ 01-03-2006 ]
Według szefa LPR Romana Giertycha rządy Prawa i sprawiedliwości coraz bardziej upodabniają się do rządów AWS, a polityka kadrowa premiera Kazimierza Marcinkiewicza przypomina politykę Jerzego Buzka. Według Giertycha: wróciło stare.
czytaj więcej »
  Nie ma wniosku o uchylenie immunitetu
AZ [ 01-03-2006 ]
Oskarżany o gwałt Eurodeputowany Bogdan Golik ma wciąż immunitet parlamentarny. Jego obrońca Marc Uyttendaele powiedział, że wnosek o uchylenie immunitetu nie trafił jeszcze do Parlamentu Europejskiego.
czytaj więcej »
  Premier - Lepper
AZ [ 28-02-2006 ]
Kazimierz Marcinkiewicz rozmawia z Andrzejem Lepperem. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie ósmej rano. Ma być poruszona między innymi sprawa ustawy o paliwach rolniczych, co ostatnio wywołuje spór pomiędzy rządem a popierającą go Samoobroną.
czytaj więcej »
  Polacy nie tak prawicowi
AZ [ 27-02-2006 ]
Z sondażu przeprowadzonego przez PBS na zlecenie Gazety Wyborczej wynika, że Polacy nie mają tak konserwatywnych poglądów, jak wynikałoby to z wysokiego poparcia dla PiS.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 211 212 213 214 215 216 217 218  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl