Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Jak Korwin-Mikke obraża 13% społeczeństwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Piotr Flakiewicz [ 09-09-2007 ]
Roman Giertych i Andrzej Lepper mają zamiar pozwać Jarosława Kaczyńskiego do sądu. Twierdzą oni, że partia PiS bezprawnie przedstawia ich osiągnięcia jako swoje.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 04-09-2007 ]
W najbliższych dniach Samoobrona ma podjąć decyzję czy w wyborach parlamentarnych wystartuje sama czy razem z LPR, jako LiS. Jak mówi Janusz Maksymiuk z Samoobrony decyzja zostanie podjęta przez władze partii także po konsultacji z LPR.
czytaj więcej »
  Protest LPR
[ 31-08-2007 ]
Przed gmachem kancelarii premiera trwa protest organizowany przez Ligę Polskich Rodzin. Zgromadzeni przed kancelarią chcą zademonstrować swój protest przeciw, jak mówią, "bezprawnemu zatrzymaniu" Janusza Kaczmarka, Konrada Kornatowskiego i Jaromira Netzla.
czytaj więcej »
  
[ 30-08-2007 ]
Lider LPR Roman Giertych ogłosił, że jego partia zaczyna protest "biało-czerwone miasteczko", który ma trwać przed Kancelarią Premiera tak długo, dokąd nie zostanie wypuszczony Janusz Kaczmarek.
czytaj więcej »
  
Magdalena Milej [ 25-08-2007 ]
Spoty reklamowe LPR mają uderzać w Marię Kaczyńską – podaje tygodnik "Wprost".
czytaj więcej »
  
[ 10-08-2007 ]

Nie wygrywa wielkiej batalii ten, kto poprzestanie na prostocie lwa. Trzeba być do tego na równi lwem i lisem, który wyczuwa sieć.

W ostatnim czasie scena polityczna w Polsce zamieniła się w wielki ring. Zamiast jednak dwóch zawodników, na arenę wyszło trzech. Po jednej stronie możemy oglądać prężącego się, muskularnego osobnika w postaci PiS, zaś po drugiej dwójkę trzymających się delikatnie za ręce przeciwników wagi koguciej – LPR i Samoobronę. Spektaklowi przypatrują się SLD (LiD) i PO.

czytaj więcej »
  
[ 09-08-2007 ]

Od kilku tygodni mamy do czynienia z cyrkiem w polskiej polityce. Niestety cyrk ten zorganizowały partie koalicji rządzącej, która to z kolei jest, a jakoby jej nie było. Politycy trzech sprawujących władzę ugrupowań mocują się między sobą i próbują przekonać opinię publiczną do tego, które z nich jest uczciwsze i działa w lepiej pojętym interesie Polski i Polaków. Miło jest wprawdzie słuchać, kiedy ludzie dzierżący w ręku ster państwa chcą przychylić nieba wyborcom, a przy okazji pokazać, jakimi są wspaniałymi politykami. Niestety obecna sytuacja w nikim nie wzbudza uśmiechu (nawet politowania).

czytaj więcej »
  Przystawki jednak niestrawne
Marcin Jurzysta [ 07-08-2007 ]

Jeszcze miesiąc temu, gdy premier Kaczyński zdymisjonował Andrzeja Leppera, wydawało się, że przystawki zostały ostatecznie skonsumowane. Dziś, gdy LiS wierzga i nie daje się wypchnąć z koalicji, okazuje się, że potrawa w postaci kontrowersyjnych koalicjantów może być niestrawna…

czytaj więcej »
  Szopka (nowo)roczna
Tomasz Sawicki [ 06-08-2007 ]

W ostatnim czasie polityka w Polsce osiągnęła stan wyczekiwania, wyczekiwania na coś co się może zdarzyć, jednak nie musi. Czekamy, co powie Andrzej Lepper, co powie Jarosław Kaczyński, a na dokładkę: co powie Roman Giertych. Publicyści od dłuższego czasu lansują tezę, że Lepper jest upokorzony i że daje się dalej upokarzać pozostając w koalicji. Po co mu to?

czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 06-08-2007 ]

Zarząd Ligi Polskich Rodzin stanowczo zażądał od PiS zmiany na stanowisku premiera - donosi portal tvn24.pl.  LPR poparł także list Daniela Pawłowca, w którym krytykuje on działania ministra spraw zagranicznych Anny Fotygi. LPR popiera w pełni powołanie komisji śledczej ds. akcji CBA. W piątek partia przedstawi dokładny plan rekonstrukcji rządu a nowy rząd ma być "rządem zgody narodowej". Politycy PiS ostro krytykują taką postawę LPR.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl