Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Palikot: \"Nie sądzę by w PO czekano na Rokitę\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 11-11-2007 ]
Jan Ołdakowski, poseł PiS, a zarazem dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego - któremu grozi odebranie mandatu poselskiego w przypadku, gdy nie zrezygnuje z szefowania muzeum – zdecydował się na oddanie swojej sprawy pod ocenę Rzecznika Praw Obywatelskich.
czytaj więcej »
  
[ 20-09-2007 ]
Nelly Rokita, doradca prezydenta ds. kobiet stwierdziła, że "Partia kobiet to trochę poroniony pomysł".
czytaj więcej »
  Palikot: Poncyliuszu! Zapraszamy do Platformy!
[ 09-03-2010 ]
Jeszcze nie umilknęły komentarze na temat wczorajszej krytyki przez Pawła Poncyliusza (PiS) kongresu swojej partii, a dziś polityk ten otrzymał propozycję partyjnego transferu. Wysunął ją Janusz Palikot z PO.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 19-04-2009 ]
- Jestem osobą, która mówi to, co myśli, albo nic nie mówi - powiedziała Nelli Rokita w "Magazynie 24 godziny". Innych polityków namawia do postępowania w ten sam sposób. Posłanka PiS zdradziła widzom programu kolejne wnioski ze swoich obserwacji, których głównym motywem jest życie jej męża Jana Rokity, nieodmiennie dostarczające pani Nelli świeżych inspiracji.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 22-02-2009 ]
Jacek Kurski, Beata Kempa, Andrzej Dera i Paweł Kowal zostali upomniani przez PiS za pokazanie się na scenie w krakowskim Teatrze Groteska. Jak informuje "Wprost", wszytko przez Janusza Palikota.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 05-04-2008 ]
W programie „Kontrapunkt” w radiu RMF FM Jan Maria Rokita opowiadał o swoim życiu poza polityką, o ruszającym od najbliższego poniedziałku portalu o polityce oraz przedstawił swoją ocenę obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Skrytykował zarówno rządy PiS, jak i PO za kierowaniem krajem bez dążenia do wyznaczonych celów.
czytaj więcej »
  
[ 16-10-2007 ]
W wywiadzie dla "Rzeczpospolitej", Nelly Rokita przyznaje, że "to mąż z przyjaciółmi namówił mnie do kandydowania z listu PiS".
czytaj więcej »
  PiS stawia na kobiety
Magda Dunin-Markiewicz [ 08-10-2007 ]
Wiceprzewodnicząca klubu parlamentarnego PiS, Aleksandra Natalii-Świat, podczas konwencji partii w Warszawie, przekonywała, że stawia ona „na kobiety”.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 27-09-2007 ]
Politycy LPR apelują do PIS o wycofanie kandydatury Nelly Rokity do Sejmu. Zdaniem dr Hanny Wujkowskiej pozytywne wypowiedzi doradczyni ds. kobiet na temat aborcji na na życzenie w PRL to czysta hipokryzja.
czytaj więcej »
  Rokita na listach PiSu
[ 21-09-2007 ]
Nelly Rokita ma kandydować do Sejmu z drugiego miejsca warszawskiej listy PiS - dowiedziała się nieoficjalnie "Rzeczpospolita". Jest to jednak informacja niepotwierdzona. - Jest mi dobrze u boku prezydenta Lecha Kaczyńskiego na stanowisku jego doradcy ds. kobiet – powiedziała Nelly Rokita.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl