Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Korwin-Mikke pozywa wydawnictwo Axel Springer               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Unia Polityki Realnej bez Korwina-Mikke
[ 19-10-2009 ]
Janusz Korwin-Mikke podjął decyzję o odejściu z Unii Polityki Realnej. Na swoim blogu napisał: „Brzydzi mnie bycie w jednej partii z ludźmi, którzy głosowali za udzielenie absolutorium panu Bolesławowi Witczakowi”.
czytaj więcej »
  
[ 24-03-2009 ]
Zdaniem Jacka Kurskiego (PiS) "Dziennik” podał nieprawdziwą informację w artykule jakoby ten miał "ubłagiwać” prezesa partii o udział w wyborach do europarlamentu. Domaga się sprostowania z przeprosinami, a jeśli gazeta tego nie zrobi, pozwie ją do sądu.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 10-10-2007 ]
W czasie prawyborów we Wrześni Janusz Korwin-Mikke wywołał niezwykły, nawet jak na polskie warunki skandal. Prezentując swoje ksenofobiczne poglądy na temat edukacji.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 08-10-2007 ]
Unia Polityki Realnej chce wprowadzić w Polsce angielski system ubezpieczeń. W Anglii tygodniowa składka ZUS dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą w formie samozatrudnienia wynosi 2,10 funta. Rocznie daje to sumę ok. 100 funtów – niespełna 550 zł, czyli mniej niż miesięczna składka u nas w kraju.
czytaj więcej »
  Korwin-Mikke nie wystartuje w wyborach
[ 09-09-2011 ]
Tylko w 21 okręgach wyborczych wystawi swoich kandydatów Nowa Prawica. PKW odmówiła rejestracji kandydatów w pozostałych okręgach, w tym w Warszawie, gdzie startować miał Janusz Korwin-Mikke.
czytaj więcej »
  
Kornelia Kielan [ 10-06-2010 ]
W środę, 9 czerwca, po godzinie 20 w auli starej biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy jednym stole spotkało się ośmiu kandydatów na prezydenta Polski: Marek Jurek, Bronisław Komorowski, Janusz Korwin-Mikke, Andrzej Lepper, Kornel Morawiecki, Andrzej Olechowski, Waldemar Pawlak, Bogusław Ziętek. Jarosław Kaczyński oraz Grzegorz Napieralski nie wzięli w niej udziału. Moderatorami spotkania byli Maciej Macenowicz i Marcin Żukowski.
czytaj więcej »
  
[ 29-05-2010 ]
W sobotę w Warszawie odbyła się konferencja kandydata w wyborach prezydenckich, Janusza Korwina-Mikke.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 29-05-2010 ]
Henryk Blida, mąż Barbary Blidy, która popełniła samobójstwo 25 kwietnia 2007 r. podczas próby zatrzymania jej przez funkcjonariuszy ABW, domaga się od ABW i Prokuratury Okręgowej w Katowicach odszkodowania oraz renty za pogorszenie sytuacji życiowej. O fakcie tym poinformowała „Gazeta Wyborcza”. Blida liczy na 200 tys. zł odszkodowania oraz miesięczną rentę w wysokości 7 tys. zł.
czytaj więcej »
  Gosiewski pozywa Palikota i Karpiniuka
[ 04-11-2009 ]
Przemysław Gosiewski pozwał posłów PO: Sebastiana Karpiniuka i Janusza Palikota. Szef klubu PiS domaga się przeprosin na pierwszej stronie "Rzeczpospolitej" i zadośćuczynienia w wysokości 10 tys. złotych. Pieniądze mają zasilić konto Caritasu.
czytaj więcej »
  
[ 30-05-2009 ]
Na swoim blogu internetowym Janusz Palikot składa obszerne wyjaśnienia wobec zarzutów, które kilka dni temu postawił mu „Dziennik”. Poseł Platformy Obywatelskiej zapowiada także, że jeśli gazeta nie przeprosi i nie opublikuje sprostowań, to sprawa trafi do sądu.
czytaj więcej »
1 2 3  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl