Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Skandal w Watykanie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Brak oficjalnego listu z Watykanu w sprawie abpa Wielgusa?
[ 24-02-2007 ]
Watykan dementuje informacje dotyczące drugiego listu papieża do arcybiskupa Wielgusa, w którym Benedykt XVI miał rzekomo prosić arcybiskupa o rezygnację z procesu autolustracyjnego, opuszczenie Warszawy i wyjazd do Rzymu. Żadne z wiarygodnych źródeł nie potwierdza tych informacji..
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 21-10-2006 ]
W chwili rozpoczęcia pracy nad likwidacją Wojskowych Służb Informacyjnych, tylko 7 z 26 członków komisji miało tzw. „certyfikaty bezpieczeństwa”.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 02-10-2006 ]
Według Colm'a 'O Gormana - tak. Autor, nadanego przez BBC programu "Sex Crimes and the Vatican", twierdzi, że "Biskupi diecezjalni tuszowali przypadki pedofilii wśród księży zgodnie z tajną instrukcją i przenosili księży winnych nadużyć do innych parafii". 
czytaj więcej »
  Prymas wraca do Gniezna
Anna Dziedzic [ 25-09-2006 ]
Tytuł prymasa polski powróci do Gniezna - zdecydował Watykan. Nie wiadomo jednak czy w związku z tym kardynał Glemp straci godność prymasa.
czytaj więcej »
  
[ 11-07-2006 ]
Jak pisze dzisiejsza „Wyborcza”, prezydent Bydgoszczy zatrzasnął wczoraj przed Donaldem Tuskiem i lokalnymi działaczami PO drzwi teatru, w którym miała się odbyć konwencja samorządowa partii. Organizatorzy przenieśli spotkanie do parku.
czytaj więcej »
  Kolejny skandal na konferencji LPR
[ 18-06-2006 ]
Niedzielną konferencję LPR we Wrocławiu próbowała zakłócić grupa młodych osób. Tym razem - w odróżnieniu od sobotniego zajścia w Olsztynie - młodzi przynieśli transparent i głośno skandowali antygiertychowe hasła.
czytaj więcej »
  Watykan o sytuacji w Gazie
[ 14-06-2006 ]
Stolica Apostolska z zaniepokojeniem śledzi rozwój sytuacji w Gazie i wyraża solidarność z ofiarami nasilającej się przemocy w regionie. 
czytaj więcej »
  
[ 09-06-2006 ]

Przy Stolicy Apostolskiej działają oficjalnie uznane przez nią media – L’Osservatore Romano („Obserwator rzymski” – dziennik), Radio Vaticana (Radio watykańskie) oraz Centro Televisivo Vaticano – CTV (Watykańskie centrum telewizyjne). Ponadto codziennie ukazuje się Bollettino della Sala Stampa della Santa Sede (Biuletyn Biura Prasowego Stolicy Apostolskiej). Ważne źródło informacji stanowi także rozbudowany portal internetowy www.vatican.va . Postaram się każde z tych mediów pokrótce omówić, zwracając szczególną uwagę na zakres tematów w nich poruszany.

czytaj więcej »
  
[ 08-06-2006 ]
Jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w piłce nożnej Watykan pokazał "czerwoną kartkę" ich organizatorom. Sekretarz papieskiej rady duszpasterstwa imigrantów potępił mobilizację "przemysłu seksualnego" spodziewaną podczas Mundialu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3   

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl