Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nelly Rokita: \"Marzę, aby mąż wrócił do polityki\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Kuszenie Jana Rokity
Sonia Ziemba [ 21-09-2007 ]
Zabieganie o Jana Rokitę przez PiS sięgnęło najwyższych władz partii. Jarosław Kaczyński wypowiada wiele komplementów pod jego adresem i mówi, że „nie można go zmarnować”, a Joachim Brudziński, sekretarz generalny partii proponuje, by Rokita po wyborach został wicepremierem w rządzie PO-PiS.
czytaj więcej »
  Rokita na listach PiSu
[ 21-09-2007 ]
Nelly Rokita ma kandydować do Sejmu z drugiego miejsca warszawskiej listy PiS - dowiedziała się nieoficjalnie "Rzeczpospolita". Jest to jednak informacja niepotwierdzona. - Jest mi dobrze u boku prezydenta Lecha Kaczyńskiego na stanowisku jego doradcy ds. kobiet – powiedziała Nelly Rokita.
czytaj więcej »
  
[ 20-09-2007 ]

Ubiegły tydzień upłynął obserwatorom polskiej sceny politycznej i sympatykom PO na oczekiwaniu. Lider partii Donald Tusk zapowiedział, że w sobotę 15 września, polską polityką wstrząśnie bomba. Rzekome rewelacje, ujawnione na konwencji partii w Gnieźnie, miały wzmocnić PO i zarazem zdyskredytować głównego rywala w nadchodzących wyborach, Prawo i Sprawiedliwość. Tymczasem bomba wybuchła dzień wcześniej, jak ktoś słusznie zauważył, w rękach PO. Echa tej politycznej eksplozji będą się zapewne niosły dłużej niż zapowiadane sobotnie sensacje.

czytaj więcej »
  Rokita zaproszony
[ 19-09-2007 ]
Prawo i Sprawiedliwość chce mieć w swoich szeregach Jana Rokitę, który w ubiegły piątek wycofał się z aktywnego życia publicznego.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 17-09-2007 ]
Według sondażu GFK Polonia dla "Rzeczpospolitej" 50 proc. Polaków uważa, że Radosław Sikorski, Bogdan Borusewicz i Antoni Mężydło mogą pomóc wygrać wybory Platformie obywatelskiej.
czytaj więcej »
  
Natalia Basek [ 16-09-2007 ]

Jan Rokita ostatecznie rozstaje się z polityką. Dziś – 16.09 przyszedł do programu radia Zet „7 Dzień Tygodnia”, żeby się po 7 latach pożegnać. Zaznaczył, że w audycji biorą udział tylko politycy, a on już nim nie jest. Powiedział też, że będzie mu brakowało tych niedzielnych porannych spotkań i samego programu.

czytaj więcej »
  
[ 12-09-2007 ]
Szef PO Donald Tusk zapowiedział termin powstania list wyborczych. „W piątek podejmę ostateczne decyzje i na pewno będą one zaakceptowane przez wszystkich”. Jego zdaniem, Jan Rokita ma w Krakowie „niezwykle poważne wyzwanie” - starcie ze Zbigniewem Ziobrą.
czytaj więcej »
  Rokita nie wystartuje z list PO?
Anna Dziedzic [ 11-09-2007 ]
Jan Rokita powiedział w radiu RMF FM, że nie zamierza startować z krakowskiej listy Platformy, jeśli będzie wyglądała ona tak jak obecnie.
czytaj więcej »
  Pojednanie Tuska i Rokity
[ 07-09-2007 ]
Przełom w PO czy działania na rzecz kampanii wyborczej? Trudno powiedzieć. Jeden z polityków PO komentuje pojednanie takimi słowami: "Jak bić się naprawdę, to zawsze lepiej we dwoje."
czytaj więcej »
  Wyznania Aleksandra Gudzowatego
Arkadiusz Szymczyk [ 04-09-2007 ]
Jeden z najbogatszych Polaków Aleksander Gudzowaty poinformował, że "Józef Oleksy namawiał mnie do składania fałszywych zeznań w sprawie syna Leszka Miller". Te słowa padły w wywiadzie dla radia RMF FM.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl