Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nelly Rokita: \"Marzę, aby mąż wrócił do polityki\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Anna Dziedzic [ 27-03-2007 ]
Jak podaje "Dziennik" Janusz Palikot, poseł Platformy Obywatelskiej, ma zamiar złożyć wniosek o nadzwyczajny zjazd partii, na którym miałby zostać odwołany z funkcji przewodniczącego Donald Tusk.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 20-03-2007 ]
Jak ujawnia "Dziennik" piątkowa konferencja PO w Gliwicach może zakończyć się wyrzuceniem z partii Jana Rokity i Andrzeja Olechowskiego.
czytaj więcej »
  
[ 26-02-2007 ]
Rokita jest jednym z tych polityków, który z ramienia PO jest się w stanie podjąć najważniejszych misji. Dziś niewątpliwie znowu staje się jednym z naszych naturalnych kandydatów na przyszłego premiera - powiedział w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" szef Platformy Donald Tusk.
czytaj więcej »
  
[ 11-02-2007 ]

Jan Rokita zapowiedział, że w najbliższym czasie zamierza spotkać się z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Zaznaczył jednocześnie, że obaj politycy na razie nie maja wspólnych planów.

czytaj więcej »
  
[ 11-02-2007 ]
Jan Rokita z PO powiedział w Radiu Zet, że nie otrzymał od polityków Prawa i Sprawiedliwości propozycji wejścia do rządu. Informacje o takich ofertach, składanych politykowi PO, pojawiły się po dymisji Ludwika Dorna z funkcji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
czytaj więcej »
  
[ 03-02-2007 ]
Kazimierz Marcinkiewicz dla „Wprost”: „Jarosław Kaczyński jest liderem mojej partii. Na pewno nigdy nie byliśmy przyjaciółmi, choć stosunki między nami są dobre. Janka Rokitę znam dłużej i nasze stosunki są cieplejsze”
czytaj więcej »
  
kms [ 03-02-2007 ]
Donald Tusk chce się pogodzić się z Janem Rokitą, ale nie za wszelką cenę. O pomoc poprosił małopolskich parlamentarzystów Platformy z senatorem Jarosławem Gowinem na czele - ustalił "Dziennik".
czytaj więcej »
  
[ 29-01-2007 ]

Donald Tusk określił ujawnienie przez Jana Rokitę dorobku prac „gabinetu cieni” jako niepotrzebne zachowanie solisty, czy prymusa. Jednocześnie zdementował informacje o odejściu Rokity z Platformy Obywatelskiej.

czytaj więcej »
  PO konferencji Rokity
Anna Dziedzic [ 29-01-2007 ]
Bronisław Komorowski (PO) w wypowiedzi dla RMF fm, określił wczorajszą konferencję Jana Rokity jako próbę zwrócenia na siebie uwagi - funkcjonowania medialnego - a także spowodowania zewnętrznej debaty.
czytaj więcej »
  
Anna Heba [ 28-01-2007 ]
Ośmiopunktowy plan naprawy Rzeczpospolitej przedstawiony w zarysie przez Jana Rokitę, czołowego polityka PO, prawdopodobnie nie został przyjęty przez władze Platformy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl