Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Valdas Adamkus w Polsce               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Polska i Litwa zadowolone z porozumienia na Ukrainie
[ 05-05-2007 ]
Prezydenci Polski i Litwy z zadowoleniem przyjmują porozumienie w sprawie przyspieszonych wyborów na Ukrainie.
czytaj więcej »
  Litwa przeciw polskiej wieprzowinie
[ 12-04-2007 ]
Litewscy producenci mięsa i tamtejsze ministerstwo rolnictwa wypowiedziały wojnę polskiej wieprzowinie - pisze dziennik biznesowy „Verslo Żinios".
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]
Będzie most energetyczny między Polską i Litwą. Porozumienie w tej sprawie ma być dziś podpisane w Warszawie po spotkaniu prezydentów obu krajów Lecha Kaczyńskiego i Valdasa Adamkusa.
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]
Prezydent uważa, że współpraca Polski i Litwy ma duże szanse rozwoju. Lech Kaczyński, który wraz z prezydentem Litwy Valdasem Adamkusem wziął udział w uroczystości rozpoczęcia roku akademickiego na Uniwersytecie Warszawskim, przypomniał o podpisanym właśnie liście intencyjnym w sprawie utworzenia tak zwanego mostu energetycznego.
czytaj więcej »
  
[ 01-09-2006 ]
Jak donosi "Gazeta Wyborcza" prezydent USA George Bush nie chce się spotkać z premierem Jarosławem Kaczyńskim. Polscy dyplomaci stają na głowie, by do prestiżowego spotkania w Białym Domu jednak doszło.
czytaj więcej »
  
[ 11-05-2006 ]

Od 1 do 4 maja odbyła się w Wilnie międzynarodowa konferencja „Wspólna Wizja Wspólnego Sąsiedztwa” („Common Vision for Common Neighbourhood”) poświęcona współpracy państw regionu Morza Bałtyckiego oraz Morza Czarnego. Patronat nad przedsięwzięciem sprawowali prezydenci Litwy Valdas Adamkus oraz Polski Lech Kaczyński.

czytaj więcej »
  
[ 14-03-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński przebywa na Litwie z jednodniową wizytą. Rozmawia z prezydentem Valdasem Adamkusem o w spółpracy w ramach UE, bezpieczeństwie energetycznym i wyborach na Białorusi.
czytaj więcej »
  
[ 27-12-2011 ]
Niemieccy politolodzy oceniają bilans polskiej prezydencji jako pozytywny. Do najważniejszych osiągnięć zaliczają walkę o jedność Unii i niedopuszczenie do pogłębienia podziałów między eurolandem a resztą państw UE.
czytaj więcej »
  
[ 09-12-2011 ]
Rozpoczął się proces prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oskarżonego o zniesławienie przez byłego szefa MSWIA Janusza Kaczmarka, za nazwanie go słowami „agent śpioch”.
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2011 ]
Decyzją Sądu Okręgowego w Warszawie Jarosław Kaczyński musi sprostować swoją wypowiedź o PSL. Chodzi o słowa, że część posłów tej partii głosowało za legalizacją miękkich narkotyków.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl