Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kto był celem ABW?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Marcinkiewicz odkrywa karty
Piotr Wieremiejczuk [ 25-05-2008 ]
Były premier Kazimierz Marcinkiewicz, udzielając wywiadu dla "Dziennika", chciał postawić kropkę nad „i” w sprawie inwigilowania go przez ABW. Tymczasem ponownie wywołał dyskusję.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 27-02-2010 ]
„Ta kampania będzie najostrzejsza z dotychczasowych. Młodzi PR-owcy obu stron uczą się od amerykańskich specjalistów, a tam na kandydatach nie zostaje sucha nitka. Dziadek z Wehrmachtu to mały pikuś” – powiedział Kazimierz Marcinkiewicz w wywiadzie dla dziennika „Polska The Times”.
czytaj więcej »
  
[ 29-10-2009 ]
Łódzka prokuratura, w wyniku śledztwa dot. tragicznej śmierci Barbary Blidy, zdecydowała się postawić zarzut ówczesnemu szefowi ABW – Witoldowi Marczukowi.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 16-01-2008 ]
Premier Donald Tusk na przyszły wtorek zapowiedział nominację nowego doradcy ds. bezpieczeństwa, jednak politycy i komentatorzy już dziś spekulują na temat nazwisk ewentualnych kandydatów.
czytaj więcej »
  Marcinkiewicz atakuje PiS
[ 10-12-2007 ]
"Jarosław Kaczyński na kongresie PiS cofnął się do początku lat 90. Jego opis rzeczywistości był nie z tego świata i nie miał żadnych propozycji dla dzisiejszej Polski" - to tylko niektóre zarzuty byłego premiera pod adresem władz PiS.
czytaj więcej »
  Sejmowa bitwa o Macierewicza
Jakub Noch [ 24-11-2007 ]
Osoba kandydata PiS do sejmowej Komisji ds. Służb specjalnych staje się kolejnym zarzewiem ostrego sporu między prawicową opozycją a koalicją. Prawo i Sprawiedliwość wysuwa na tą funkcję Antoniego Macierewicza.
czytaj więcej »
  
[ 29-08-2007 ]
„Nigdy nie wykluczałem i nie będę wykluczał, że byłem podsłuchiwany” - powiedział były premier Kazimierz Marcinkiewicz we wtorkowych „Faktach” TVN. Marcinkiewicz przyznaje, że już w grudniu 2005 r., gdy był premierem, osoba związana z PiS prosiła służby o zbieranie informacji na jego temat. „Wiem o tym z trzech niezależnych źródeł” - dodaje w rozmowie z "Dziennikiem".
czytaj więcej »
  
[ 03-02-2007 ]
Kazimierz Marcinkiewicz dla „Wprost”: „Jarosław Kaczyński jest liderem mojej partii. Na pewno nigdy nie byliśmy przyjaciółmi, choć stosunki między nami są dobre. Janka Rokitę znam dłużej i nasze stosunki są cieplejsze”
czytaj więcej »
  
Agnieszka Oleszczuk [ 18-01-2007 ]
„Były szef kancelarii prezydenta Lecha Wałęsy Mieczysław Wachowski został zatrzymany rano” – poinformował jego obrońca mecenas Karol Jełowicki.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 24-09-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński w roli lidera partii Prawo i Sprawiedliwość - zainaugurował kampanię samorządową swojej partii, oraz jej kandydata w mieście stołecznym - Warszawie. Kaczyński określił, iż "jest taka szczególna gmina w Polsce o którą trzeba także zadbać to Warszawa"
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl