Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / PO umacnia się do walki z vetem               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Marcin Jurzysta [ 22-01-2008 ]

Piątkowa „Rzeczpospolita” podaje sondaż, z którego wynika, że LiD cieszy się poparciem zaledwie 4% wyborców. Oznacza to, że lewicowa koalicja znajduje się na równi pochyłej i traci swój elektorat. Jeśli tak dalej będzie, to postkomunistyczna lewica może w kolejnych wyborach znaleźć się poza sejmową burtą.

czytaj więcej »
  Kulisy Rady Gabinetowej
Arkadiusz Szymczyk [ 19-01-2008 ]
Z ujawnionego przez „Dziennik” stenogramu obradującej 14 stycznia Rady Gabinetowej wynika, że między prezydentem Lechem Kaczyńskim a premierem Donaldem Tuskiem bardzo często dochodziło do konfliktów. Prezydent wymagał od rządu konkretnych odpowiedzi, zwłaszcza w sprawie reformy służby zdrowia, a otrzymywał jedynie odpowiedzi, że rząd wszystkiego jeszcze nie wie, bo rządzi dopiero 50 dni.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 12-01-2008 ]
"Powiedziano mi, że jestem tą babą, która powinna zrobić porządek w służbie zdrowia" - zaznaczyła Ewa Kopacz na IX Nadzwyczajnym Zjeździe Lekarzy i dodała, że ten porządek zrobi.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 09-01-2008 ]
Pomimo twardej krytyki wszystkich ugrupowań opozycyjnych, strajku części lekarzy i pielęgniarek, a nawet sporu z Episkopatem o refundację in vitro, minister zdrowia Ewa Kopacz cieszy się zaufaniem ponad połowy obywateli.
czytaj więcej »
  Podsumowanie roku w PSL, PO, PiS i LiD
Ewelina Ziarnik [ 30-12-2007 ]
Partie, które w październikowych wyborach weszły do sejmu, podsumowują rok. Najlepiej wypada oczywiście Platforma po wygranych wyborach. Zaraz za nią Stronnictwo Ludowe, które pomimo iż miało najniższy wynik w wyborach razem z Platformą sprawuje władzę. PiS cieszy się z osiągnięć jeszcze z czasów rządzenia: m. in. zdobycia Euro 2012. A Lewica podkreśla znaczenie zmian, jakie w ciągu tego roku miały miejsce.
czytaj więcej »
  PiS i LiD razem?
[ 28-12-2007 ]
Jeden z czołowych polityków PiS mówi: "Sprawa już jest dogadana. LiD zablokuje z nami zmiany w ustawie o radiofonii i telewizji forsowane przez Platformę".
czytaj więcej »
  Spotkanie Premier-Prezydent
[ 05-12-2007 ]
Dzisiaj o godzinie 15.40 z pięciominutowym opóźnieniem rozpoczęło się spotkanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego z premierem Donaldem Tuskiem. Po premierze w pałacu prezydenckim o godzinie 17.30 oczekiwany jest minister spraw zagranicznych.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-12-2007 ]
Prezydent Lech Kaczyński zdecydował się wyznaczyć nowe terminy spotkań z przedstawicielami rządu. Dziś, o godzinie 15:30 prezydent spotka się z premierem Tuskiem, a o 17:30 z ministrem spraw zagranicznych Radkiem Sikorskim.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 28-11-2007 ]
"Kluczem do trwania rządu jest postawa PSL. Ostatnie poczynania partii Waldemara Pawlak pokazują, że koalicja nie jest trwała." - mówi w wywiadzie dla portalu e-polityka.pl poseł Prawa i Sprawiedliwości Edward Siarka*.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 22-11-2007 ]
Stanisław Wziątek, poseł LiD i wiceprzewodniczący sejmowej komisji spraw wewnętrznych i administracji powiedział podczas konferencji, że: "klub Poselski LiD w obecnej kadencji Sejmu chce naprawić to, co zepsuł PiS".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl