Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Olejniczak: Tusk stracił zaufanie części społeczeństwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Anna Dziedzic [ 15-05-2007 ]
Lider SLD Wojciech Olejniczak zapowiedział, że były prezydent Aleksander Kwaśniewski będzie prawdopodobnie kandydatem lewicy na stanowisko premiera w 2009 roku.
czytaj więcej »
  
[ 07-05-2007 ]
Z informacji podanych przez "Wprost" wynika, że Lider SLD Wojciech Olejniczak mógł posiadać informację, które były tajne ze względu na prowadzone śledztwo.
czytaj więcej »
  
Anna Heba [ 21-03-2007 ]
"Dziennik" informuję, że Józef Oleksy i Włodzimierz Czarzasty przymierzają się do przejęcia sterów mazowieckiego SLD. To początek wielkiej batalii o władzę w partii. Jej finałem będzie majowa konwencja, na której okaże się, czy Wojciechowi Olejniczakowi uda się utrzymać fotel szefa Sojuszu.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Oleszczuk [ 15-03-2007 ]
Kilka godzin po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie samorządowców marszałek Sejmu Marek Jurek wyciągnał z szuflady projekt zmian w ustawie o TK, którejgo autorem jest SLD. Partia obawia się, że PiS może chcieć zmiany członków TK.
czytaj więcej »
  Premier: w sprawie obwodnicy konieczne jest referendum
j. uchto [ 23-02-2007 ]
Premier chce, by na temat budowy obwodnicy Augustowa przez Dolinę Ropsudy wypowiedzieli się w referendum mieszkańcy województwa podlaskiego. Jarosław Kaczyński powiedział, że jest to najlepszy sposób na rozwiązanie tego sporu.
czytaj więcej »
  Lech Nikolski - szara eminencja SLD
Dominika Sobiecka [ 06-02-2007 ]
Skompromitowany w aferze Rywina Lech Nikolski, były szef gabinetu politycznego premiera Leszka Millera, według „Dziennika”, jest bliskim doradcą szefa SLD Wojciecha Olejniczaka.
czytaj więcej »
  
[ 21-01-2007 ]
Lewica i Demokraci uważają, że w sprawie Traktatu Konstytucyjnego Unii Europejskiej powinno zostać rozpisane referendum. Swoje stanowisko w tej sprawie przesłali prezydentowi i premierowi.
czytaj więcej »
  Lewica i Demokraci razem do parlamentu
[ 20-01-2007 ]
Partie zjednoczone w bloku Lewica i Demokraci zapowiadają wspólny start w wyborach parlamentarnych. Jednak Wojciech Olejniczak podkreśla, że koalicji nie przewodzi jedna osoba, tylko grupa liderów złożona z przewodniczących SLD, Unii Pracy, SdPl i Partii Demokratycznej.
czytaj więcej »
  
[ 20-01-2007 ]
Przewodniczący SLD, Wojciech Olejniczak, w wywiadzie dla „Dziennika” zadeklarował poparcie dla ustawy odbierającej przywileje emerytalne funkcjonariuszom SB, którzy prześladowali opozycję.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 19-01-2007 ]
Strajk w kopalniach w czwartkowym referendum poparło ponad 90% górników - wynika z zebranych do tej pory protokołów głosowań.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl