Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Olejniczak: Tusk stracił zaufanie części społeczeństwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 15-01-2007 ]
Zdaniem Wojciecha Olejniczaka proponowana przez PiS tzw. deubekizacja byłaby posunięciem niesprawiedliwym. Gość porannej audycji Polskiego Radia podkreślił, że w SB pracowało wielu porządnych ludzi, którzy robili dużo dobrego dla Polski. PiS chce odebrać przywileje byłym funkcjonariuszom SB łącznie z obniżeniem im rent i emerytur.
czytaj więcej »
  
[ 16-11-2006 ]
Przewodniczący SLD przyznał, że po wyborach samorządowych czuje niedosyt. Wojciech Olejniczak powiedział, że wynik mógł być lepszy, choć zaznaczył, że lewicowi politycy zdobyli wiele głosów, także w dużych miastach.
czytaj więcej »
  
[ 10-11-2006 ]
Lider SLD Wojciech Olejniczak uważa, że afera związana z lekiem corhydron jest dowodem na to, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie realizuje postulatów, które znalazły się w programie partii, mówiących o bezpieczeństwie obywateli.
czytaj więcej »
  Siwiec: wizyta premiera w Berlinie potrzebna, ale skutki skromne
j. uchto [ 30-10-2006 ]
Wizyta premiera Jarosława Kaczyńskiego w Berlinie była potrzebna, ale jej realne skutki są bardzo skromne - ocenił na poniedziałkowej konferencji prasowej eurodeputowany SLD Marek Siwiec. Szef SLD Wojciech Olejniczak ocenił wizytę premiera jako "wyjazd ostatniej szansy".
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 30-09-2006 ]
Zdaniem przewodniczącego SLD Wojciecha Olejniczka, przeprosiny wypowiedziane w piątek wieczorem przez premiera Jarosława Kaczyńskiego to reakcja spóźniona i nieszczera.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]
W Rosji nie będzie referendum w sprawie umożliwienia Władimirowi Putinowi udziału po raz trzeci w wyborach prezydenckich. Zgodnie z rosyjską konstytucją, jedna osoba może pełnić urząd prezydenta tylko przez dwie kadencje z rzędu.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 14-09-2006 ]
"Chcemy powołania komisji śledczej, która zbadałaby działania podejmowane wobec opozycji za rządów PiS" – zapowiedział przewodniczący SLD Wojciech Olejniczak.
czytaj więcej »
  
[ 06-09-2006 ]
Wicemarszałek Sejmu Wojciech Olejniczak w „Salonie Politycznym Trójki” powiedział, że Andrzej Lepper i Roman Giertych chcą zwiększenia nakładów na cele socjalne ze względu na korzyści polityczne. Zdaniem Olejniczaka obaj politycy za bardzo skupiają się na głoszeniu wielkich idei, a zbyt mało czasu i energii poświęcają na wykonywanie innych czynności, które do nich należą.
czytaj więcej »
  
[ 30-08-2006 ]
Przewodniczący SLD Wojciech Olejniczak, który był gościem „Sygnałów Dnia”, zapowiedział, że lewica wraz z Demokratami zamierza już w niedzielę podpisać porozumienie o utworzeniu wspólnych list w wyborach samorządowych. W skład koalicji ma wejść SLD, SdPl, Unia Pracy i Partia Demokratyczna.
czytaj więcej »
  
[ 25-08-2006 ]
Wojciech Olejniczak, wicemarszałek Sejmu, powiedział, że 5 września odbędzie się wysłuchanie publiczne dotyczące zmian w samorządowej ordynacji wyborczej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl