Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Olejniczak: Tusk stracił zaufanie części społeczeństwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 08-06-2008 ]
O losach Traktatu, a więc także całej UE, przesądzi zdanie Irlandczyków, którzy stanowią zaledwie 1 procent wszystkich obywateli Unii.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 29-05-2008 ]
- Przewodniczący źle zrobił, że nie zaprosił na kongres dawnych liderów – powiedział Grzegorz Napieralski w TVN24 o Wojciechu Olejniczaku. Dwa dni przed kongresem SLD z ust obu kandydatów na przewodniczącego partii padają wzajemne oskarżenia. Na sobotni kongres nie zostali zaproszeni byli przywódcy lewicy m.in. Aleksander Kwaśniewski i Leszek Miller oraz Mieczysław Rakowski i Jerzy Urban.
czytaj więcej »
  
[ 21-05-2008 ]
Wojciech Olejniczak zaprezentował projekt zmian w ustawie o radiofonii i telewizji. Propozycja Lewicy zakłada m.in. że kadencja KRRiT wygasa, jeśli roczne sprawozdanie z jej działalności odrzucone zostanie przez większość rozpatrujących je podmiotów.
czytaj więcej »
  
[ 06-05-2008 ]
Szkoccy laburzyści, pod naciskami tamtejszych nacjonalistów, postanowili przeprowadzić referendum dotyczące niepodległości Szkocji.
czytaj więcej »
  
[ 01-05-2008 ]
Lider Lewicy Wojciech Olejniczak skrytykował dziś rządzącą koalicję za brak rozeznania w problemach społecznych i zajmowanie się „medialnymi spektaklami”.
czytaj więcej »
  Olejniczak odpowie na list Borowskiego
[ 15-04-2008 ]
Po konsultacji z członkami Zarządu Krajowego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, szef partii Wojciech Olejniczak zapowiedział, że przygotuje odpowiedź na list lidera SdPl Marka Borowskiego w sprawie koalicji Lewica i Demokraci.
czytaj więcej »
  
[ 15-04-2008 ]
- Rozstanie z Partią Demokratyczną jest ostateczne i radykalne - stwierdził szef SLD Wojciech Olejniczak, w odpowiedzi na list szefa SDPL Marka Borowskiego.
czytaj więcej »
  
[ 06-04-2008 ]
Rozstanie SLD z Demokratami powszechnie zostało skomentowane jako nieeleganckie. Tymczasem lider SLD Wojciech Olejniczak pisze na swoim blogu, że... "to był najbardziej elegancki polityczny rozwód w historii III RP".
czytaj więcej »
  Lewica i...
Artur Budny [ 06-04-2008 ]

No i stało się. Z klubu Lewica i Demokraci odeszła Partia Demokratyczna. Właściwie to nie odeszła, lecz została wyrzucona. I to w sposób, który pozostawia sobie wiele do życzenia. Już od dłuższego czasu mówiło się mniej i bardziej oficjalnie o nadchodzącym rozpadzie LiD, jednak wiadomość ta była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Wojciech Olejniczak na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej stwierdził, że „formuła się wyczerpała”.

czytaj więcej »
  Olejniczak o rozstaniu z Demokratami
[ 31-03-2008 ]
Lider SLD opisał na swoim blogu, dlaczego rozstaje się z Partią Demokratyczną.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl