Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Olejniczak: Tusk stracił zaufanie części społeczeństwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Piotr Wieremiejczuk [ 29-03-2008 ]
Przewodniczący SLD, Wojciech Olejniczak, zapowiedział koniec koalicji Lewicy i Demokratów. Z współtworzącą LiD Partią Demokratyczną Olejniczak zerwał za namową lewicowego publicysty Sławomira Sierakowskiego.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 25-03-2008 ]
Przewodniczący SLD Wojciech Olejniczak zapowiedział, że lewica będzie dążyła do zmiany antyaborcyjnego kompromisu z lat 90.
czytaj więcej »
  LiD: Referendum o Traktacie, Karcie Praw Podstawowych i in vitro
[ 17-03-2008 ]
Szef LiD Wojciech Olejniczak wyraził zdanie, że jeśli miałoby dojść do referendum ws. Traktatu Lizbońskiego, powinny w nim znaleźć się także pytania o Kartę Praw Podstawowych oraz zapłodnienie in vitro.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 13-03-2008 ]
"O kryzysie bym nie mówił, ale są pewne problemy" – w taki sposób prezydent Lech Kaczyński komentuje wrzawę powstałą wokół ratyfikacji traktatu europejskiego. W przypadku przeprowadzenia referendum zdecydowaliby o zatwierdzeniu traktatu wszyscy Polacy. Prezydent uważa to za zły pomysł. W tej sprawie wezwał do siebie szefów wszystkich klubów parlamentarnych.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 13-03-2008 ]
Szef klubu LiD Wojciech Olejniczak zapowiedział, że jego partia nie poprze przygotowanych przez PiS poprawek do projektu ustawy o ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Klub LiD zarzuca także posłom PiS obłudę w zachowaniu wobec ratyfikacji Traktatu.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 09-03-2008 ]
Węgrzy biorą dziś udział w plebiscycie dotyczącym anulowania reform wprowadzonych przez lewicowo-liberalny rząd Ferenca Gyurcsany'ego.
czytaj więcej »
  
[ 24-02-2008 ]
Opozycja z obu stron sceny politycznej krytykuje sto dni gabinetu Donalda Tuska. - Ponad 100 dni temu Tusk obiecywał cud. Tymczasem go nawet nie widać z daleka - powiedział w TVN24 lider LiD-u Wojciech Olejniczak.
czytaj więcej »
  
[ 09-02-2008 ]
Dziś w siedzibie SLD przy ulicy Rozbrat w Warszawie obradują władze tej partii. Rada Krajowa SLD ma omawiać będzie głównie przyszłość koalicji Lewica i Demokraci i debatować nad przygotowaniami czerwcowego kongresu Sojuszu.
czytaj więcej »
  Olejniczk popiera protesty
[ 31-01-2008 ]
Wojciech Olejniczak zapowiedział, że jego partia popiera wszystkie roszczenia grup zawodowych związane ze wzrostem płac. Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej przebywa obecnie z wizytą na Śląsku.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 21-01-2008 ]
To była "atrapa Rady Gabinetowej", zwołanej tylko po to, aby mógł nastąpić wyciek do mediów - powiedział w "Siódmym Dniu Tygodnia" - audycji Radia Zet - Wojciech Olejniczak, przewodniczący SLD i szef KP LiD odnosząc się do publikacji stenogramów z posiedzenia Rady w "Dzienniku".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl