Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Olejniczak: Tusk stracił zaufanie części społeczeństwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  LiD nie poprze zmian w "ustawie medialnej"
Magda Dunin-Markiewicz [ 18-01-2008 ]
LiD nie poprze zapowiadanych przez PO zmian w "ustawie medialnej". Wojciech Olejniczak, przewodniczący SLD, zaapelował do innych ugrupowań politycznych o rozpoczęcie dyskusji nad przyszłością mediów publicznych.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 04-01-2008 ]
„W roku 2008 nie będzie żadnych wyborów, powinniśmy to wykorzystać na rozstrzygnięcie przyszłości LiD. Wykonać całą pracę organizacyjną, tzn. bardzo poważnie pomyśleć o zjednoczeniu SLD, SdPl, UP i innych, mniejszych środowisk lewicowych” – powiedział w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” przewodniczący SLD i szef KP LiD – Wojciech Olejczak.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 27-12-2007 ]
Zdaniem Wojciecha Olejniczaka, przewodniczącego SLD i szefa Klubu Poselskiego LiD, dwa lata prezydentury Lecha Kaczyńskiego to przede wszystkim pogorszenie polityki zagranicznej prowadzonej przez Pałac Prezydencki.
czytaj więcej »
  
[ 11-12-2007 ]
- Zanim Tusk pojechał do Berlina, już wiadomo, że wróci stamtąd bez spełnienia tego kluczowego oczekiwania - ocenia lider LiD Wojciech Olejniczak i dodaje: - Wizyta premiera Donalda Tuska w Niemczech jest nieprzygotowana.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 11-12-2007 ]
„LiD jest za powołaniem sejmowej komisji śledczej, która zbada prowokację CBA w ministerstwie rolnictwa” – powiedział w radiu TOK FM przewodniczący Klubu Poselskiego LiD oraz szef SLD, Wojciech Olejniczak.
czytaj więcej »
  
[ 21-11-2007 ]
Klub parlamentarny Lewicy i Demokratów zagłosuje przeciw udzieleniu wotum zaufania dla rządu Donalda Tuska - poinformował na konferencji prasowej przewodniczący klubu LiD Wojciech Olejniczak.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 19-11-2007 ]
Zdaniem przewodniczącego SLD – Wojciecha Olejniczaka – Platforma Obywatelska nie przygotowała się dobrze do rządzenia. Według niego skład nowego rządu nie odzwierciedla bowiem składu "gabinetu cieni".
czytaj więcej »
  
[ 13-11-2007 ]
Dziś w „Sygnałach dnia” lider SLD Wojciech Olejniczak powiedział, ze nowy rząd będzie bezbarwny oraz że gabinetowi prawdopodobnie będzie brakować wyrazistej ideologii.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 11-11-2007 ]
Prawdopodobnie w pierwszej połowie przyszłego roku zostanie przeprowadzone w Irlandii referendum w sprawie Traktatu Reformującego UE.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 09-11-2007 ]
Na zaproszenie Socjaldemokratycznej Partii Niemiec Wojciech Olejniczak - przewodniczący SLD, Marek Borowski - przewodniczący SDPL oraz Marek Siwiec - wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w poniedziałek złożą wizytę w Berlinie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl