Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Olejniczak: Tusk stracił zaufanie części społeczeństwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 03-10-2007 ]
"Będę miał pachnącą ulotkę wyborczą, bo prawica zasmrodziła Polskę" - zapowiedział Piotr Gadzinowski podczas prezentacji kandydatów startujących z ostatnich miejsc na listach Lewicy i Demokratów.
czytaj więcej »
  Olejniczak do wymiany
Jakub Noch [ 03-10-2007 ]
Dzisiejsza Rzeczpospolita przedstawia wypowiedzi działaczy SLD, które wskazują, że w wypadku słabego wyniku LiD w nadchodzących wyborach, dni Wojciecha Olejniczaka jako prezesa partii są policzone.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 03-10-2007 ]
Wojciech Olejniczak, szef SLD, zaproponował zwołanie przez wyborami "okrągłego stołu" wszystkich partii politycznych, na którym głównym tematem byłaby służba zdrowia.
czytaj więcej »
  
[ 01-10-2007 ]
„Barbara Blida zginęła m.in. dlatego, że Andrzej Lepper był w rządzie i na to wszystko pozwalał” - warszawski Sąd Apelacyjny zadecydował, że za te słowa Wojciech Olejniczak nie musi przepraszać szefa Samoobrony. Lider SLD ma jednak zakaz rozpowszechniania nieprawdziwych informacji o Lepperze oraz musi zamieścić sprostowanie w „Rzeczpospolitej”, informuje portal tvn24.pl. 
czytaj więcej »
  
Natalia Basek [ 23-09-2007 ]

Przemęczony czy też pijany? "Fakty" TVN i "Wiadomości" TVP pokazały nagrania, na których widać, że Kwaśniewski chwieje się. Aleksander Kwaśniewski przebywał w Kijowie. B. prezydent odpowiada na zarzuty w nastepujący sposób : "Może wypiłem kieliszek wina, może dziesięć. Nikogo to nie powinno obchodzić".

czytaj więcej »
  Lepper pozwie Olejniczaka
Sonia Ziemba [ 21-09-2007 ]
Andrzej Lepper chce pozwać szefa SLD do sądu. Olejniczak oskarżył bowiem Leppera o śmierć Barbary Blidy: „Blida zginęła m.in. dlatego, że Andrzej Lepper był w rządzie i na to wszystko pozwalał”.
czytaj więcej »
  
[ 22-08-2007 ]
Janusz Kaczmarek poinformował Wojciecha Olejniczaka o szczegółach śledztwa dotyczącego szwajcarskich kont lewicy - ujawnia Ryszard Czarnecki w rozmowie z "Dziennikiem".
czytaj więcej »
  
[ 24-06-2007 ]
Przewodniczący SLD Wojciech Olejniczak uważa, że za pomysłem reaktywacji komisji śledczej ds. PKN Orlen stoją przyczyny polityczne, a nie merytoryczne.
czytaj więcej »
  
[ 06-06-2007 ]

W ostatnich tygodniach obserwujemy aktywność partii z polskiej sceny politycznej objawiającą się poprzez kongresy czy też inne zjazdy. Nie zawsze są to udane inicjatywy, o czym świadczy przykład LPR, na zjazd której nie bardzo miał kto przyjechać. Takowe spotkania mają za sobą partie opozycyjne, czyli Platforma Obywatelska i Sojusz Lewicy Demokratycznej (czy też jak kto woli szerzej Lewica i Demokraci). Ci ostatni wzmocnieni poparciem przez osobę byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. I chyba z tego powodu wielu obserwatorów zwróciło baczniejszą uwagę na konwencję krajową SLD.

czytaj więcej »
  Na Podlasiu wybory i referendum
[ 20-05-2007 ]
Na Podlasiu rozpoczęły się przedterminowe wybory do sejmiku województwa. Razem z nimi odbywa się referendum w sprawie przebiegu spornej obwodnicy Augustowa przez dolinę Rospudy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl