Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Przedsiębiorca ma myśleć o swoim biznesie, a nie o tym jak państwo mu w tym przeszkadza\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
7 mln zagranicznych turystów odwiedziło Polskę. Jest to o 4,3 proc. więcej niż w tym samym czasie ubiegłego roku - wynika z szacunków Instytutu Turystyki opublikowanych w poniedziałek.
czytaj więcej »
  
Jan Chlebny [ 03-09-2008 ]

Z nieba leje się żar, jest grubo powyżej 30 stopni, duża wilgotność utrudnia oddychanie. Życie toczy się leniwie, tak przynajmniej  objawia się ono turyście na wyspie Rodos. Jednak w niezliczonej ilości tawern, młodzi i starzy, kobiety i mężczyźni, rozprawiają o wydarzeniach na świecie. Jednych bardziej interesują zbiory oliwek, drudzy martwią się mniejszą ilością turystów, niektórzy zaś jak Yanis zastanawiają się nad przyszłością.

czytaj więcej »
  Sarkozy wspiera Kadafiego
Jakub Noch [ 28-10-2007 ]
Nicola Sarkozy prowadzi intensywną politykę ocieplania stosunków z Libią. Jak informują francuskie media, w grudniu libijski dyktator po ponad 30 latach odwiedzi Paryż.
czytaj więcej »
  Wyznania Aleksandra Gudzowatego
Arkadiusz Szymczyk [ 04-09-2007 ]
Jeden z najbogatszych Polaków Aleksander Gudzowaty poinformował, że "Józef Oleksy namawiał mnie do składania fałszywych zeznań w sprawie syna Leszka Miller". Te słowa padły w wywiadzie dla radia RMF FM.
czytaj więcej »
  Gala BCC
Andrzej Rejnson [ 17-02-2007 ]

10 lutego odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu. Impreza zorganizowana przez Business Centre Club miała miejsce w Operze Narodowej. Punktem kulminacyjnym była prezentacja nominowanych do tytułu Lidera Polskiego Biznesu, a następnie rozdanie laureatom Złotych Statuetek. Wręczono także Nagrodę Specjalną BCC za przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości i gospodarki rynkowej w Polsce. W tym roku otrzymał ją José Manuel Durão Barroso.

czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 01-11-2006 ]
Wskaźnik wyprzedzający koniunktury, informujący z wyprzedzeniem o przyszłych tendencjach w gospodarce wzrósł w październiku o 1,6 pkt., jednak ciągle jest poniżej swego ostatniego szczytu z czerwca tego roku - podał badający koniunkturę BIEC.
czytaj więcej »
  
Piotr Tarasiuk [ 27-10-2006 ]

Przemysł turystyczny to niespożyte źródło dochodów dla wielu sektorów gospodarki. Niestety u nas nie jest należycie wykorzystywany. Wiele naturalnych zasobów i potencjalnych atrakcji turystycznych odłoguje nie posiadając odpowiedniego zarządzania. Tymczasem rzesze naszych rodaków wywożą swoje ciężko zarobione pieniądze poza granice kraju, dając zarobek tureckim, greckim, tunezyjskim, egipskim, hiszpańskim czy jeszcze innym handlarzom niekwestionowaną tandetą. Dzieje się tak często z powodu braku znajomości własnego zaplecza i możliwości wypoczynkowych w urokliwych zakątkach naszego kraju.

czytaj więcej »
  Polska - Rosja - gospodarka
[ 04-10-2006 ]
Przedsiębiorcy z Rady Biznesu Polsko-Rosyjskiego liczą na to, że wizyta szefa rosyjskiej dyplomacji w Polsce wpłynie na normowanie stosunków gospodarczych między naszymi krajami. Współpraca gospodarcza ma być jednym z tematów rozmów Siergieja Ławrowa, który rozpoczyna dziś dwudniową roboczą wizytę w Polsce.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
Tylko Francuzi przyciągają w Europie więcej bezpośrednich inwestycji niż my. Jesteśmy też niekwestionowanym liderem w naszym regionie. Badania na ten temat przeprowadziła firma IBM. Wynika z nich, że Europa zajęła pierwsze miejsce na świecie w zakresie bezpośrednich inwestycji zagranicznych, zdobywając 39 procent wszystkich projektów inwestycyjnych z 2005 roku.
czytaj więcej »
  
[ 25-09-2006 ]
Telekomunikacja Polska S.A. odwoła się od kary nałożonej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Zgodnie z nią spółka ma zapłacić 100 milionów złotych za nieprawidłowści dotyczące wiązania ofert neostrada tp i abonamentu telefonicznego.
czytaj więcej »
1 2  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl