Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / ONZ wzywa do moratorium na wykonywanie kary śmierci               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Rosja nie poprze europejskiego projektu rezolucji RB ONZ w sprawie Iranu
j. uchto [ 03-11-2006 ]
Jak zapowiedział w piątek w Moskwie rosyjski wiceminister spraw zagranicznych Siergiej Kilak, Rosja nie poprze europejskiego projektu rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Iranu.
czytaj więcej »
  
[ 19-08-2006 ]
Samoloty izraelskie ostrzelały drogi do wsi Bodai we wschodnim Libanie oraz pobliskie wzgórze - powiadomiły źródła libańskie.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 14-07-2011 ]
Celnicy zwrócili Brukseli 1,6 mln euro dotacji. Wszystko dlatego, że unijni audytorzy stwierdzili, że używali zakupiony sprzęt niezgodnie z przeznaczeniem - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Kontroli zostało poddanych 16 mercedesów sprinterów, których zadaniem było sprawniejsze wprowadzenie w życie układu z Schengen.
czytaj więcej »
  
Marcin Pieruszka [ 05-04-2011 ]
32 osoby zginęły, a jedna przeżyła wczorajszą katastrofę samolotu misji stabilizacyjnej ONZ w Demokratycznej Republice Konga - poinformował rzecznik ONZ Farhan Haq. Wśród ofiar są obywatele Kongo i cudzoziemcy, których narodowości jeszcze nie ujawniono.
czytaj więcej »
  
Marcin Pieruszka [ 22-02-2011 ]
Jak podaje Reuters - posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ przy drzwiach zamkniętych na temat sytuacji w Libii zapowiedziano na wtorek rano.
czytaj więcej »
  Kara dla PKP
Magdalena Janczura [ 16-12-2010 ]
Prezesi trzech spółek z Grupy PKP zostali ukarani odebraniem nagrody rocznej za bałagan towarzyszący wprowadzeniu nowego rozkładu jazdy - powiedział PAP rzecznik Ministerstwa Infrastruktury Mikołaj Karpiński.
czytaj więcej »
  Atak w Afganistanie
[ 23-10-2010 ]
Misja ONZ w Heracie została zaatakowana przez uzbrojonych mężczyzn. W chwili obecnej są sprzeczne informacje. Wg APF doszło do eksplozji, natomiast wg Reuters to dwaj samobójcy wysadzili się w powietrze.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 28-08-2010 ]
Antoni Macierewicz, szef zespołu parlamentarnego ds. katastrofy smoleńskiej, podczas pobytu w USA zaapelował do mieszkającej tam Polonii o głosowanie w nadchodzących wyborach na polityków, gotowych poprzeć w Kongresie wniosek o międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 24-07-2010 ]
Prezydent Iranu – Mahmud Ahmadineżad – zarzuca prezydentowi Rosji "przyłączenie się do USA w szerzeniu kłamstw" na temat irańskiego programu nuklearnego.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 08-07-2010 ]
Wiceszef klubu PO Rafał Grupiński chce surowo ukarać swojego partyjnego kolegę Janusza Palikota za wypowiedzi na temat nieżyjącego prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl