Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Za dwa lata wystartuje instytucja sądu elektronicznego               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Bartosz Rymkiewicz [ 25-05-2007 ]
Jak twierdzi "Gazeta Wyborcza"- Minister sprawiedliwości będzie mógł odsuwać sędziów od pełnienia swoich obowiązków sądzenia jeśli uzna, że wymaga tego "powaga sądu lub istotne interesy służby". Sędziowie i prokuratorzy mogą w 24 godziny mogą tracić immunitety. Takie przepisy uchwalił wczoraj Sejm. Opozycja i Krajowa Rada Sądownictwa już zapowiadają zaskarżenie ich do Trybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  
[ 30-01-2007 ]
Sąd Rejonowy Warszawa-Praga zdecydował o tymczasowym aresztowaniu Henryka Stokłosy na okres dwóch tygodni od chwili zatrzymania. Prokuratura wystąpiła do sądu z tym wnioskiem, bo jest on warunkiem wystawienia listu gończego za byłym senatorem.
czytaj więcej »
  
[ 17-01-2007 ]
Przed warszawskim Sądem Okręgowym kontynuowany jest proces byłego szefa MSWiA, Andrzeja Milczanowskiego.
czytaj więcej »
  Aleksandra Jakubowska wyjdzie z aresztu
[ 09-11-2006 ]
Aleksandra Jakubowska wyjdzie z aresztu. Sąd w Opolu zdecydował o zwolnieniu jej za poręczeniem w wysokości 200 tysięcy złotych.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2006 ]
Krzysztof  Wyszkowski musi przeprosić Lecha Wałęsę za naruszenie jego dóbr osobistych. Taki jest dzisiejszy wyrok gdańskiego sądu okręgowego.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2006 ]
Do 18 października warszawska prokuratura deklaruje odtajnienie wszystkich możliwych akt w sprawie pułkownika Lesiaka. Decyzja, w jaki sposób dokumenty zostaną udostepnione opinii publicznej zapadnie w najbliższych dniach.
czytaj więcej »
  
Marcin Pieruszka [ 17-05-2011 ]
To nie pierwsza rozprawa sądowa z premierem Włoch na ławie oskarżonych. W Mediolanie wczoraj odbył się proces, w którym Berlusconiemu zarzuca się przekupienie brytyjskiego adwokata Davida Millsa.
czytaj więcej »
  
[ 05-03-2011 ]
Od 1 marca kontrolerzy komunikacji miejskiej otrzymali nowe uprawnienie. Mogą zatrzymać pasażera bez biletu, który usiłuje uciec lub odmawia okazania dokumentów. Nowy przepis budzi kontrowersje. „Mogą w nieuzasadniony sposób stosować środki przymusu”- uważa Helsińska Fundacja Praw Człowieka.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 25-10-2010 ]
Sąd wyznaczył obrońcę z urzędu Ryszardowi C., który we wtorek zastrzelił w Łodzi jednego z działaczy PiS. Nazwisko adwokata powinno być znane jutro – informuje reporterka RMF FM Agnieszka Wyderka.
czytaj więcej »
  
(kms) [ 16-06-2010 ]
Sąd Okręgowy w Warszawie wydał dziś wyrok w trybie wyborczym uznając pozew Bronisława Komorowskiego przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu ws. prywatyzacji szpitali.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl