Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Adwokaci vs. Gosiewski               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Gosiewski wiceszefem PiS
[ 10-01-2010 ]
Odwołany niedawno ze stanowiska szefa klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, Przemysław Gosiewski został wybrany nowym wiceprezesem partii.
czytaj więcej »
  Wymiana stanowisk w PiS
[ 06-01-2010 ]
Przemysław Gosiewski na porannym spotkaniu posłów PiS oficjalnie zrzekł się funkcji szefa klubu parlamentarnego partii. Jego miejsce zajmie była minister rozwoju regionalnego Grażyna Gęsicka.
czytaj więcej »
  
[ 23-03-2009 ]
PO zapowiedziała i przygotowała listę posłów-przedsiębiorców. W ślad za nią idzie PiS, a jej szef tłumaczy, że skoro zrobiła "Platforma to zrobiła, to my też". Sporządzenia i ujawnienia podobnej listy odmówiło jednak PSL.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 26-10-2008 ]
Szef klubu Prawo i Sprawiedliwość deklaruje, że jego partia chce współpracować z ugrupowaniem premiera. Na razie porozumienie ma dotyczyć kwestii kryzysu finansowego. Jak zapowiada Przemysław Gosiewski, PiS złoży ofertę PO.
czytaj więcej »
  Gosiewski zostaje na stanowisku
[ 13-10-2008 ]
Wbrew ubiegłotygodniowym doniesieniom „Dziennika”, Przemysław Gosiewski pozostanie na stanowisku szefa klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości – dowiedziało się nieoficjalnie Radio Kielce.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 25-09-2008 ]
Przemysław Gosiewski przedstawił propozycje zmian w konstytucji dotyczące Instytutu Pamięci Narodowej, funkcjonariuszy SB oraz pedofilów.
czytaj więcej »
  Obchody nie dla PiS
karol Schwann [ 01-08-2008 ]
Przemysław Gosiewski planował wziąć udział w uroczystościach pod pomnikiem Gloria Victis na warszawskich Powązkach, jednak okazało się, że dla przedstawiciela PiS zabrakło miejsca.
czytaj więcej »
  
[ 12-05-2008 ]
Na stronie internetowej tygodnika "Wprost" pojawiła się informacja, że poseł Przemysław Gosiewski zataił swoje dochody w oświadczeniu majątkowym za 2001 rok. Gosiewski stanowczo zaprzecza.
czytaj więcej »
  Gosiewski nie wierzy Platformie
[ 31-03-2008 ]
"Wiara wobec deklaracji PO jest tak wielka, jak wobec śniegu, który zniknął parę tygodni temu" - odpowiedział Przemysław Gosiewski na pytanie o to, czy wierzy, że uda się tym razem znowelizować ustawę o współpracy rządu z parlamentem ws. członkostwa Polski w UE.
czytaj więcej »
  "Jedynki" PiSu
Magda Dunin-Markiewicz [ 28-09-2007 ]
Warszawską listę kandydatów PiS do Sejmu otwiera premier Jarosław Kaczyński, poznańską - wicepremier i Minister Finansów Zyta Gilowska. „Jedynką” w Gdańsku jest wicemarszałek Senatu Maciej Płażyński, a w Piotrkowie Trybunalskim - szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Antoni Macierewicz.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl