Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Spada poparcie dla rządu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 24-05-2008 ]
Jak wynika z sondażu GfK Polonia zrealizowanego na zlecenie „Rzeczpospolitej”, 63 procent Polaków uważa, że ministrowie w rządzie Donalda Tuska powinni zostać zmienieni, przeciwnego zdania jest 22 procent badanych.
czytaj więcej »
  
[ 23-05-2008 ]
„Dziennik” dowiedział się, że premier zapowiedział swoim ministrom, iż w sierpniu nie będzie rekonstrukcji jego gabinetu. Deklaracja ta jest tym bardziej zaskakująca, gdyż niedawno premier sam zapowiadał kilka dymisji w lecie.
czytaj więcej »
  
[ 21-05-2008 ]
Jarosław Kaczyński skrytykował gabinet Donalda Tuska za pierwsze pół roku rządów. Były premier największe zarzuty ma do bierności obecnych ministrów, co, jego zdaniem, wpływa negatywnie na pracę całego Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 17-05-2008 ]

Zbliżamy się do połowy pierwszego roku działalności koalicyjnego rządu PO – PSL. Jak to zazwyczaj bywa, wiele osób, począwszy od polityków poprzez dziennikarzy aż po „przeciętnego” Kowalskiego, przy okazji takiego, nawet skromnego, jubileuszu, dokonuje podsumowań i analiz działalności partii rządzących. Jesteśmy niemalże bombardowani kolejnymi sondażami pokazującymi nastroje społeczne wobec rządu oraz wystąpieniami najważniejszych obecnie polityków w kraju – orędzie premiera w długi weekend majowy oraz niedawne wystąpienie szefa MSZ w Sejmie.

czytaj więcej »
  
[ 17-05-2008 ]
Minister w Kancelarii Premiera Rafał Grupiński zapowiedział, że szef rządu zorganizuje "okrągły stół", podczas którego przedstawi dziennikarzom osiągnięcia swojego gabinetu.
czytaj więcej »
  
[ 05-05-2008 ]
„Dziennik” zorganizował sondaż na najpopularniejszego polityka. Ankietowanych pytano, kto powinien zostać prezydentem w 2010 roku. Największe szanse na sukces ma, zdaniem Polaków, Donald Tusk.
czytaj więcej »
  
[ 30-04-2008 ]
„Rzeczpospolita” przedstawiła sondaż pokazujący, z którymi politykami (jeżeli w ogóle) Polacy wiążą swoje nadzieje na przyszłość. Badanie zostało przeprowadzone przez GfK Polonia. Respondenci byli proszeni o wymienienie nazwisk trzech polityków, z którymi wiążą swoje nadzieje na przyszłość. Blisko dwie trzecie badanych nie podało ani jednego nazwiska, pokazując tym samym, że nie pokładają swoich nadziei w żadnym z polityków.
czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 17-04-2008 ]
Katarzyna Hall, Bogdan Klich, Cezary Grabarczyk, Maciej Nowicki i Barbara Kudrycka – to tych ministrów, jak donosi "Dziennik", zdymisjonować ma premier Donald Tusk. „W sierpniu będzie rzeźnia, połowa rządu poleci” – mówi jeden z członków władz PO chcący pozostać anonimowym.
czytaj więcej »
  Jerzy Buzek szefem Europarlamentu?
[ 08-04-2008 ]
Gabinet Donalda Tuska szykuje strategię, która ma zapewnić powołanie Polaka na jedno z czterech najważniejszych stanowisk w Unii Europejskiej - podaje "Dziennik". Najpoważniejszymi kandydatami są były premier Jerzy Buzek oraz Jacek Saryusz-Wolski.
czytaj więcej »
  
[ 07-04-2008 ]
"Rzeczpospolita" zaprezentowała najnowszy sondaż popularności polskiego premiera. Tusk nadal cieszy się poparciem Polaków. Aż 87 procent badanych uważa, że szef rządu pozytywnie wpływa na wizerunek Polski za granicą. Odmiennego zdania jest tylko 9 proc. badanych. Nie ma w tej kwestii zdania 4 proc. pytanych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl