Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Spada poparcie dla rządu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Kto straci stanowisko?
Nina Szczutowska [ 09-02-2008 ]
Donald Tusk już teraz zapowiada, że w sierpniu dokona zmian w rządzie. Jak podaje "Rzeczpospolita" o swoje stanowisko najbardziej może obawiać się minister nauki i szkolnictwa wyższego Barbara Kudrycka.
czytaj więcej »
  
[ 05-02-2008 ]
Donald Tusk w wywiadzie dla "Polityki" ujawnił, że przygląda się członkom swego rządu, dokonał już wstępnej oceny i pierwsza rekonstrukcja w składzie jego ministerów będzie w sierpniu.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 31-01-2008 ]
"Tusk nie jest premierem moich marzeń. Ma miękkie serce, musi mieć twardą d..." - powiedział nie przebierając w słowach w RMF FM były prezydent Lech Wałęsa.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 28-01-2008 ]
Grzegorz Napieralski, sekretarz generalny SLD, powiedział w "Sygnałach Dnia" - audycji Programu Pierwszego Polskiego Radia, że protest celników pokazał, że rząd Donalda Tuska złamał swoje obietnice wyborcze. Jego zdaniem rząd nie potrafi radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 21-01-2008 ]
Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że największym zaufaniem ankietowani Polacy darzą Donalda Tuska – na premiera zagłosowało 72 procent respondentów.
czytaj więcej »
  
[ 13-01-2008 ]
Jak dowiedziało się Radio ZET, nastąpi kolejna dymisja w koalicyjnym rządzie PO-PSL. Tym razem za sprawą dymisji Andrzeja Markowiaka, wiceministra środowiska.
czytaj więcej »
  
[ 08-01-2008 ]
- Jaki jest powód, że nie chce się pan z nami spotkać? W pana pierwszych powyborczych wypowiedziach, a także w expose, było dużo o poszanowaniu, o dialogu, nawet o miłości (...) - czy pan coś z tych swoich obietnic zrobił? - grzmiał dzisiaj na premiera i rząd wiceszef OZZL Tomasz Underman. Padły głosy, by minister zdrowia podała się do dymisji.
czytaj więcej »
  Sukces Tuska
Nina Szczutowska [ 29-12-2007 ]
Sondaż GfK Polonia przeprowadzony na zlecenie "Rzeczpospolitej" daje bezapelacyjne zwycięstwo Donaldowi Tuskowi. Największą klęskę poniósł natomiast Jarosław Kaczyński.
czytaj więcej »
  
[ 10-12-2007 ]
Z sondażu przeprowadzonego przez "Wprost" wynika, że Polacy liczą na dobre rządy Waldemara  Pawlaka.  Aż 31% badanych uznało go za potencjalnie najlepszego ministra w nowym rządzie.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-12-2007 ]
Premiera Donalda Tuska po spotkaniu z prezydentem w najbliższym czasie czekają kolejne trudne rozmowy. Kościół chce przekonywać rząd do zmiany stanowiska wobec matury z religii i refundacji zabiegów zapłodnienia in vitro.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl